Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2013 Yılının En İyi Oyunu

2013 yılının en iyi oyunu sizce hangisidir?

• Dota 2

Kullanılan: 2 3.8%
  • Grand Theft Auto V

Kullanılan: 31 58.5%
  • The Last of Us

Kullanılan: 10 18.9%
  • BioShock Infinite

Kullanılan: 3 5.7%
  • The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

Kullanılan: 0 0.0%
  • Brothers: A Tale of Two Sons

• Rayman Legends

• Super Mario 3D World

• Assassin's Creed IV: Black Flag

Kullanılan: 1 1.9%
  • Tomb Raider

Kullanılan: 2 3.8%
  • Batman: Arkham Origins

• XCOM: Enemy Within

• DmC: Devil May Cry

• Europa Universalis IV

• Diğer

• Kullanılan toplam oy
    53
Mükemmel bir yıl ya. Bu yılın en sevdiğim 3 oyunu Gta5, Tlou, Bioshock

Bioshock en sevdiğim fps oyunlarının başında gelir. Hikayesi çok güzeldi birkaç kusuru var oyunun ama + ları çok daha fazla ağır basıyor. Dünyası detaylarla dolu olan çok güzel bir oyun.

Gta5, 70 yaşında ki ninelerin bile bildiği oyun dünyasının en büyük markalarından biri. Aradan koskaca 8 yıl geçtiği halde marka o kadar büyük ki hala yılın en çok satan oyunlarının başında geliyor. Rdr2'den sonra ki en sevdiğim açık dünya oyunu.

Tlou'da Gta5 gibi devrim niteliğinde bir oyundu. Film kalitesindeydi. Oyunda birisiyle eşlik ederek oynamak gerçekten güzeldi. Ellie ve Joel arasında ki bağın yavaş yavaş arttığını görmek oyunda en beğendiğim şeylerdendi. Bölüm tasarımları ve yapay zekanın iyi olması çatışma hissinin verdiği zevki katlıyordu.

Tlou-Gta5 arasında gidip geldim ama Tlou duygu anlamında daha çok şey yarattığından ve Gta5 zaten açık ara birinci olduğundan oyu Tlou'ya verdim :D

Black flag en sevdiğim Ac oyunlarından biri ama bu senenin oyunu olmaz.

DmC’yi baya oynadım. Ama kendi serisine kıyasla gerilemiş bi oyundu. Ellerinde o seri varken böyle bişey çıkarmak başarı değil.

Tlou ve gta 5 arasındadır bu yıl. Ben gta 5’i o kadar sevmedim kaliteli olsa da. Dmc ve black flag’i bile ondan daha çok sevdim ama tarafsızca düşünürsem bu yılın ikinci oyunudur.

last of us’a oy verdim.

Düşünmeme gerek kalmadı bu yıl. GTA 5 diyorum. Çok kaliteli başka oyunlar olsa bile GTA 5 başka boyutta bir oyundu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık