Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 2005 Yılının En İyi Animeleri

2005 En iyileri (3lü oy)

• 07-Ghost

Kullanılan: 1 3.8%
  • Shakugan no Shana

• Basilisk

Kullanılan: 13 50.0%
  • Eyeshield 21

Kullanılan: 5 19.2%
  • Shuffle!

• Black Cat

Kullanılan: 2 7.7%
  • Aa! Megami-sama! (TV)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Blood+

Kullanılan: 4 15.4%
  • Eureka Seven

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mushishi

Kullanılan: 16 61.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
Sıradan falan değildi.Bilimkurgu ve mahvolmuş bir gelecek vardı zaten o bölümlerde.Örgütler,dini göndermeler vs hepsi sonraki bölümlerde mi oldu yani mümkün değil boşa çamur atma.
Dini göndermeler dediğin hristiyanlık vesaire sembolik şeyler mi? Yazarı direk dini bi gönderme olmadığını kendi söylemişti. Çamur attığım yok herkes kendine göre bir anlam katar seriye. Bu seri ne bana bir şey katabildi ne de ben seriye bir anlam katabildim, bir çıkarımda bulunabildim.

Kalkıp da o senin boşluğun demezsin di mi şimdi?

Basiliski severim. Honey and clover vardı 2005 serisi çok güzeldi. Shakugan no Shana ya 6 bölüm dayanabilmiştim. O benim kugimiya rie ile olan ilk büyük sınavımdı ve küfrede küfrede kalmıştım.

Dini göndermeler dediğin hristiyanlık vesaire sembolik şeyler mi? Yazarı direk dini bi gönderme olmadığını kendi söylemişti. Çamur attığım yok herkes kendine göre bir anlam katar seriye. Bu seri ne bana bir şey katabildi ne de ben seriye bir anlam katabildim, bir çıkarımda bulunabildim.

Kalkıp da o senin boşluğun demezsin di mi şimdi?
Galiba hristiyanlık seriye ayrı bir boyut kattı gibi birşeydi.Yazar istediğini söylesin.Eser sahipleri bunu hep söylerler ama halka malolmuştur artık ve ondan çıkmıştır.O öyle değil dedi diye nokta konmaz yoruma açıktır.Öyle dediklerine bakma zaten kasıtlı çok şey vardı hatırladığım kadarıyla.Ana rahmine dönme isteği vs...
Aslında bazı konularda analiz eden bir link vardı bulabilirsem atayım sana özelden.Ne kattıya gelince duyguyu ve hissiyatı alabildiysen o atmosferi solutabildiyse yeterli.

Galiba hristiyanlık seriye ayrı bir boyut kattı gibi birşeydi.Yazar istediğini söylesin.Eser sahipleri bunu hep söylerler ama halka malolmuştur artık ve ondan çıkmıştır.O öyle değil dedi diye nokta konmaz yoruma açıktır.Öyle dediklerine bakma zaten kasıtlı çok şey vardı hatırladığım kadarıyla.Ana rahmine dönme isteği vs...
Aslında bazı konularda analiz eden bir link vardı bulabilirsem atayım sana özelden.Ne kattıya gelince duyguyu ve hissiyatı alabildiysen o atmosferi solutabildiyse yeterli.
Alamadım işte ben. Dediğin gibi halka mal olduğu için herkesin farklı fikirde olması normal. Kaldı ki "yazarın dediğine ne bakıyorsun" gibi bir laf da çok tuhaf. Neyse sen bunu sevdiğin her şeyde yapıyorsun zaten. Benden bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık