Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1122: Zamanı Geldi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 108 61.4%
  • Orta

Kullanılan: 39 22.2%
  • Kötü

Kullanılan: 29 16.5%

• Kullanılan toplam oy
    176
Gorusei için acaba bunlar meyve yemedi de şeytanın ta kendisi mi diyorduk, o ihtimal de bu bölümle kalkmış oldu, Gorusei bildiğin Zoan meyve yemiş, hakiden etkilenip meyveden çıkmak zorunda kaldılar.

Açıdan mı anlamadım da o nasıl bir sağ bacak ve el? Bir de göz bandı varsa tam olur.

Klasik Oda, çöp adam çizmiş, BM nin ellerini çizerken de böyle özensiz çiziyordu, hele ki silüete hiç takılmamak lazım.

Bölüm çok güzeldi ama robotun kolundaki "X" simgesi baya baya kafamı karıştırdı.

Şu seriye umarım zamanda geriye yolculuk etmek gibi bir şey eklenmez ama galiba geliyor gelmekte olan...
Dark dizisindeki gibi bir kurgu gelebilir. JoyBoy, aslında Luffy'nin yaşlı halidir, Raftelde de solucan deliği vardır, Luffy burdan geçince 900 yıl eskiye gider, geleceğe de dönemez, gelmişken de düzeni değiştirmek ister, ilk korsan olur, savaşır başaramaz, 900 yıl sonraki Luffy'e de yardım etmesi için müttefiklerini öğütler, Emethi Zunesha yı Antik Silahları ayarlar, mevzuyu gelecekteki Luffy'e ve yakınlarına ayıktırmak için de Poneler yazdırır.

Bu hikaye güzel ancak geçmişe gitmenin sıkıntısı bu döngüden çıkamamak, Dark dizisinin ilk sezonundan sonrasını izlemedim, izleyen varsa spo verebilir ona göre Luffy'e uyarlarız :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık