Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsanevi Zoanların Logia ve Antik Zoanlardan daha nadir olmaları gerekiyordu 5 Kadimi anlarım ama Wano'da çok fazla saçma kişiye verildi.

Vegapunk'ın dünyaya Ana Alevi'ni kendisinin yarattığını ancak Dünya Hükümeti'nin bunu Lulusia'yı yıkmak için kullandığını açıklayacak. Böylece Einstein'ın yaptığı Nükleer füzyon çalışmarının bir Atom bombasına dönüştürülerek Japonya'ya atılmasına gönderme yapılmış olacak. Bu sayede Vegapunk hem goroseilerin gerçek yüzünü dünyaya göstermiş olacak hem de pişmanlığını anlatarak bir nevi Einstein adına özür dilemiş olacak.

Kaynak
Vegapunk’un bizim bildiğimiz bir şeyi açıklamasını hiç istemem.Kimsenin de bundan tatmin olacağını açıkçası düşünmüyorum.

Herkes Vegapunk’un çok özel şeyler açıklamasını bekliyor.En azından ben bir okuyucu olarak Vegapunk’un, Ana Alev ile ilgili açıklamalarını dinlemek istemem.Daha doyurucu şeyler açıklamalı.

Kayıp yüzyılı anlatsın, D’yi açıklasın…

Efsanevi Zoanların Logia ve Antik Zoanlardan daha nadir olmaları gerekiyordu 5 Kadimi anlarım ama Wano'da çok fazla saçma kişiye verildi.
Sadece Kaido, Yamato, Orochi ve Gyukimaru da vardı. Luffy ve Marco'yu da sayarsak altı kişide vardı. Wano kadim bir krallık olduğu için gördüğümüz sayı çok da fazla değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık