Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083: O Gün Hakkındaki Gerçek

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 71 35.0%
  • Orta

Kullanılan: 85 41.9%
  • Kötü

Kullanılan: 47 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşman yonkou'dan aşağı olamaz. Şanks'ı gördükten sonra Kid ile Trao'yu ciddiye almak zorunda kalan Linlin ile Kadiou balonları patladı artık. Yonkou demek çok uç bir güç demek değil. Şanks gibisi de var Kaidou/Linlin gibisi de. Üstelik devrim tarafı çok güçlü oldu, güçlü düşmanlar gerek.

1. Dragon Nika'nın babası
2. Lufi şu anki haliyle bile gördüğümüz serinin açık ara zirvesi.
3. Kimse olayın ciddiyetinde değil ama şu an Sanji yenilmez bir vücuda sahip.
4. Zoro desen Mihawk'ın zekatını verse yonkou tokatlar.
5. Mihawk gelse beş eder.
6. Sabo ile devrim komutanları bir olsun altı etti.
7. Hankok korsanlar kraliçesi
8. Hainler illa olacaktır sekkiz etti.
9+ Dış güçler

İmu muhtemelen herkese tek atacak düzeyde yoksa adamların hepsi yonkou çıksa bile zayıf kaçıyorlar.
Kardeş linlin le kaidoyu bir tuttun üstüne kaido kid le traoyu ciddiye aldı dedin beni kaybettin. Kaido traonun da kid inde aga babası luffyi 3 kez öldürdü. Şu shanksı kaidodan çok üstün, linlinide kaidoya denk görmekten vaz geçin artık. Kaido seride tam gücü gösterilmiş karakterler arasında en güçlüsü şimdiye kadar onu yendi sayılan luffyden bile hala daha güçlü çünkü 3 kez öldürdü karakteri gerçi şaşırmıyorum çünkü 10 yıl önce yenilen kedi çocuk bile luffy dengi yada yakın güçte sanılıyor bazılarına göre .

9 kutsal şovalyenin hepsi kaido, Shanks seviyesi falan çıkarsa son savaş 5 yıl falan sürer. Hadi mihavk shanks dragon luffy zoro sanji sabo vs vs desek bile bu adamlar nasıl bir araya gelecek daha bunlar dışında bb ve tayfası ile denizciler var bu iki grup hükümetin yanında olursa diğerlerinin kazanma şansı pekte yok. O yüzde ya denizcilerde güçlü taraf hükümete isyan etmeli yada 9 kutsal şövalye yonko-sağkol arasında güçlerde olmalı hepsi yonko olursa sıkıntı büyük. 2 tane kaido denizcileri harcar 4 kaido dünyayı fetheder 9 kaido yu anlatmaya gerek yok
Yalnız bunlar direkt mugiwara tayfasının rakipleri olacak gibi. Bayağı Cp9 havası katacaklar. Jyabura iyiydi kerata, usoppu feci kandırıyordu falan. Cp0 da belki bu kapışma öncesi hızlıca aradan çıkartılır bütün tayfanın gücünü göstermek için.

Benim demek istediğim sayıları değiştirsin 11 kişi olsalar ya da 7 olabilirler. Hatta tek sayılar oluyorlar 6 olsunlar. Tayfa rakibi Karasakala baktığımızda denk oluyor birde bu denk duruyor durmasın demek istedim. Tek kişi olsun ama sağlam olsun misal. Yoksa bende 9 kişiye bizim 9 kişi diye düşünmüyorum. Ha olursa Alabasta gibi bence güzel olur keza ben o dönemleri daha çok seviyorum.
Oda 11 sayısına kafayı takmış. 11 kişilik tayfalar ve oluşumlar var.

Süpernovalar:
1) Luffy
2) Kid
3) Law
4) Zoro
5) Killer
6) Drake
7) Bege
8) Uruoge
9) Hawkins
10) Apoo
11) Bonney

Shichibukai'ler:
1) Mihawk
2) Hancock
3) Doflamingo
4) Crocodile
5) Kuma
6) Jinbe
7) Moriah
8) Teach
9) Buggy
10) Law
11) Weevil

Devrim Ordusu:
1) Dragon
2) Sabo
3) Kuma
4) İvankov
5) İnuzuma
6) Hack
7) Koala
8) Morley
9) Karasu
10) Bello Bety
11) Lindberg

Kozuki Samurayları:
1) Oden
2) Denjiro
3) Raizo
4) Kanjuro
5) Kin'emon
6) Kawamatsu
7) Nekomamushi
8) İnuarashi
9) İzou
10) Kiku
11) Ashura Doji

Karasakal Korsanları:
1) Teach
2) Burgess
3) Shiryu
4) Van Augr
5) Avalo Pizarro
6) Catharina Devon
7) Lafitte
8) Sanjuan Wolf
9) Vasco Shot
10) Doc Q
11) Kuzan

Hasır Şapka Korsanları:
1) Luffy
2) Zoro
3) Sanji
4) Yamato (kesin)
5) Jinbe
6) Robin
7) Franky
8) Chopper
9) Brook
10) Nami
11) Usopp

Kızıl Saç Korsanları
1) Shanks
2) Ben Beckman
3) Lucky Roux
4) Yasopp
5) Limejuis
6) Bonk Punch
7) Hongo
8) Building Snake
9) Rockstar
10) Howling Gab
11) Monster

Canavar Korsanları:
1) Kaido
2) King
3) Queen
4) Jack
5) Drake
6) Who's Who
7) Sasaki
8) Black Maria
9) Ulti
10) Page One
11) Yamato (Kaido'nun niyeti)

Daha belki vardı ama aklıma şimdilik bunlar geldi. Sonradan Dokuz rakamına merak saldı Akazaya Dokuzlusu ve Kutsal Şövalyeler. Numaraların kendisi için bir önemi olsa gerek.

Yalnız bunlar direkt mugiwara tayfasının rakipleri olacak gibi. Bayağı Cp9 havası katacaklar. Jyabura iyiydi kerata, usoppu feci kandırıyordu falan. Cp0 da belki bu kapışma öncesi hızlıca aradan çıkartılır bütün tayfanın gücünü göstermek için.
Hepimizin en büyük korkusu ama son bölümde gözüktüklerinden beri hepimiz için oda nın en büyük projesi bu korkusunu bize yaşatan karakterler 😂 zamanın da chopperın canavar modundan tek yiyen adamlar şimdi kungfu modundan tek yese neyi değiştirir ama işte gelde bunu oda ya anlat 😂

Mihawk in şövalye çıkmasını beklemiyorum. Sonucta bu adam savaş lordu olmadan önce denizci avcısı olarak biliniyordu. Hükümetle denizciler tam olarak anlasamada hala denizciler hükümete bağlı. Şimdi hükümete bağlı bir şövalye olsaydı denizci avcısı unvanını alacak kadar denizci oldurmesine izin verilir miydi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık