Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaku çok tatlı bir karakter. Kapışacak karakter yok demekki aga 50 kere zoroyu göruyoruz 2 kere kakuyu görduk cok mu cok garıp yorumlar var amıral yensın ee 4 yıl ne yenecek pekı aya mı yarsın

Çok uzun zamandır bu forumu, müdahil olmadan yalnızca takip ediyorum. O kadar ki, üyelerin çoğunu artık tanıyorum diyebilirim. Ama bu kim kimi döver muhabbeti beni artık çok sıkıyor.

"Acaba bölüme ilişkin öngörüler, iddialar var mıdır, ya da ortaya atılan ipuçlarının ne olabileceği sorusuna cevaplar aranmış mıdır?" düşüncesiyle giriyorum konulara ama herkes kim kimi döver muhabbeti yapıyor. Kim bilir benim gibi kaç kişi onlarca sayfanın arasında dişe dokunur bir iki yorum arıyor. Üzerime vazife değil belki ama artık çok sıkıldığım için söylemeden geçemezdim. Muhtemelen bir daha da yorum yazmam...
Ben de senin gibiyim dostum ve fikrine yüzde yüz katılıyorum. Şu forumda seriyi adam akıllı takip eden insan bir elin beş parmağını geçmez. Serideki somut ve mantık ışığı altında yorumlanabilecek şeylerde bile forumdaki bazı kesimler saçma sapan yorumlar yapıyor. Yok şu adi herifin teki, yok bu çöp, yok bu böyle... Klasik Türk insanı işte :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık