Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hain Karasakal yola pusu kurmuş. Law takıldı ağına, çöktüler tepesine. Kalp korsanları vs. Karasakal/Burgess/Doc ve Augur oluyor.

Kazanmak için dikildik Karasakal karşısına. :at: Hoş geldin Cora-san'ım
D.lerin iradesi çarpışıyor diyorsun yani. Burun farkıyla alır seninki için raad olsun. 2. Ace vakası yaşatmaz Oda. Oğlan öldü diye fanların korkusuna Sabo'yu getirmiş adam Oda.

Yalnız Karasakal nasıl bir çakal lan. Ben olsam ben de Law'u hedef bellerdim. Adamın meyvesine hastayım.

D.lerin iradesi çarpışıyor diyorsun yani. Burun farkıyla alır seninki için raad olsun. 2. Ace vakası yaşatmaz Oda. Oğlan öldü diye fanların korkusuna Sabo'yu getirmiş adam Oda.

Yalnız Karasakal nasıl bir çakal lan. Ben olsam ben de Law'u hedef bellerdim. Adamın meyvesine hastayım.
Karasakaldan yana sorun görmüyorum ben. 1 v 1 olsa bence de Law yener.
Sorun tayfa??? Shachi ve Jean Beart başlangıç olarak iyi performans sergiledi fakat sonrası muamma. Birde aralarında hikaye farkı da var. Meyve için değil, Law'da ki poneglifleri istiyor.

Peki düşünmeden hareket etmeyen Law ne yaptı biliyor musun? " Kazanan her şeyi alır " dedi. :cool:

Karasakaldan yana sorun görmüyorum ben. 1 v 1 olsa bence de Law yener.
Sorun tayfa??? Shachi ve Jean Beart başlangıç olarak iyi performans sergiledi fakat sonrası muamma. Birde aralarında hikaye farkı da var. Meyve için değil, Law'da ki poneglifleri istiyor.

Peki düşünmeden hareket etmeyen Law ne yaptı biliyor musun? " Kazanan her şeyi alır " dedi. :cool:
Law'da poneglif mi var? Wano sonu aldığı kopyayı mı kast ediyor yoksa?

Teach çok pis karakter. Ummadık yerden baş yarmışlığı çok ama Law'a buna dedirttiğine göre Oda bu meseleyi büyütme niyetinde olmalı. Bu savaşa büyüyüp bir yerlere sıçrayabilir.
Ve muhtemelen bitmez.

Law'da poneglif mi var? Wano sonu aldığı kopyayı mı kast ediyor yoksa?

Teach çok pis karakter. Ummadık yerden baş yarmışlığı çok ama Law'a buna dedirttiğine göre Oda bu meseleyi büyütme niyetinde olmalı. Bu savaşa büyüyüp bir yerlere sıçrayabilir.
Ve muhtemelen bitmez.
Zou ve Wano'daki kopya poneler var elinde.

Evet. Teach'in pis karakter oluşundan korkuyorum. Dalavereye getirir bu. Fakat güven veren de Law'ın sözleri. Bir bildiği olmadan asla dikilmez böyle karşısına. Ve Cora-san'ım şuan deniz savaşı veriyorlar. Kalp Korsanları deniz savaşlarında uzmanmış. Bu da söylenildi. Puding, Mom'ı öldüren adam Law'da dedi.

Yani böyle verilen bu verilerle kolay olmayacak Teach içinde, olmamalı. :D Akainu'nun savaştan da haberi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık