Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055: Yeni Çağ

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 226 70.8%
  • Orta

Kullanılan: 59 18.5%
  • Kötü

Kullanılan: 34 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    319
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bm patlayınca şaka karakteri, Aramaki patlayınca Shanks prı :hhh:
Patlayınca derken ? Hala sağlam amiraller,garp kendisi ve ordu durur iken savaşı bitiren sengoku da mı patladı? Adam bugünlük savaş yok dedi çekildi sanki akainu dan korkan BB gibi Şener Şen misali topukladı. Elimizde 5li çete ile olan konuşma sahnesi olmasa neyse. Şanks bu serinin aizeni siyah zetsusu işte anlamak zor olmamalı baĞzı şeyleri...

Big Mom Franky'e karşı kötü duruma düşüyorsa evet bunun tek açıklaması Big Mom'un şaka karakteri olmasıdır.
Law ve Kid dövüşünde de zaten patlamadı da.
Big Mom'ın bir gerizekalı olmasının de katkısı var.

Patlayınca derken ? Hala sağlam amiraller,garp kendisi ve ordu durur iken savaşı bitiren sengoku da mı patladı? Adam bugünlük savaş yok dedi çekildi sanki akainu dan korkan BB gibi Şener Şen misali topukladı. Elimizde 5li çete ile olan konuşma sahnesi olmasa neyse. Şanks bu serinin aizeni siyah zetsusu işte anlamak zor olmamalı baĞzı şeyleri...
Adamın bir af dilenmediği kalmış neyden bahsediyorsun yahu sen :( İmparator astları bana farketmez diyen adam Kaido varken gelmezdim diyor, Shanks olayı malum. İmparatorların karizmasının çizildiği yerde amirallerin bundan sıyrılacağına inanmak en başından hayalcilikti. Diğerleri de nasibini alacak.

Fuuşa'da, Şanks'ın Higuma'ya karşı olan tavrı ile Wano'da, Aramaki'nin Şanks'a olan tavrı aynı. Şanks Higuma'dan korktu diyorsanız, evet, Aramaki Şanks'tan korktu.

• Like
Tepkiler: Tyr
Arkadaşlar spoiler gören oldu mu ama film red spoiler gelmiş, Shanks korsan kral sanırım :) burada bir şey söylemeyeyim şimdi ama gören var mı merak ettim

Arkadaşlar spoiler gören oldu mu ama film red spoiler gelmiş, Shanks korsan kral sanırım :) burada bir şey söylemeyeyim şimdi ama gören var mı merak ettim
Öle bişeymi varmış bizim Lufy papates o zaman olsa keşge bıkdım Lufy'nin korsan kral olacam demesinden patlasın oda dolu kral olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık