Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zamanlar Luffycimiydin? Zoroculara sallamışın.
Luffyci olmadım hiç ilk zamanlarını ilk izlediğimde sevmiştim ama öyle taraf tutmadım.O dönem kim olsa makarasını yapardı şimdiki hiçbirşey Zoro muhabbetinden konuşamadığını düşün,Zoro'da haki var adamda kral haki var diyenin ban yediği zamanlardı.Artık onu yazdırmayacak kadar bunaltmışlar yazan ban yiyordu bende yemiştim ban. :D

@sekar

Üzgün atma hak ediyorlardı ama.

Zoro=Luffy diyorlardı daha ne olsun .s

Ha hala diyorlar ama artık eskisi kadar fazla açık nokta kalmadığı için eskiden olduğu gibi şiddetle savunanı görmedim.

Ulan herşeyi geçiyorum da bu Zoronun söylediği birşeyde doğru çıksın be arkadaş adam ne dediyse hep tersi oldu.
- bir daha kaybetmeyecem dedi= enele, lucciye, kumaya kaybetti.
- wano samuraylarını toplayacam dedi= toplayamadı.
- tanrıya inanmam dua etmem dedi= meğersem 5 vakit namaz kılıyormuş haberi yok.
Daha neler göreceğiz kim bilir...
Luffy korsankral olamazsa hep bu şom ağızlı yüzünden olamayacak.

Daha önce ingilizcesi 2 kere atıldı. Sorun yok. 447 sayfayı tamamen okusan, birbirine benzeyen, hatta tıpatıp aynı olan onlarca mesaj bulursun. Yani, 2 tane atıldı, gören görmüştür ama bu olaydan haberi olmayan başkaları yeni görüyor olabilir sayende. O yüzden silmene gerek yok.
Bende bir kaç yüz sayfa okudum da dikkat etmedim yada denk gelmedim demek baya mesaj dolmuş :hhh:

@sekar

Üzgün atma hak ediyorlardı ama.

Zoro=Luffy diyorlardı daha ne olsun .s

Ha hala diyorlar ama artık eskisi kadar fazla açık nokta kalmadığı için eskiden olduğu gibi şiddetle savunanı görmedim.
O denklem Nika > Zoro=Luffy olarak güncellenene kadar bekle 🤣 🤣

Bunu farkettimde daha önce atıldıysa silerim
Bu panel bende bazı umutlar yeşertiyor, acaba Luffy zoan olduğunu anladığında Sanji gibi reddetme tarzı işlere girişir mi?
Odaya o kadar sövüyoruz, haklıyız da bence ama genede bir yerden bi hokkkabazlık yapacakmış gibi beklemiyor değilim :D

Bu panel bende bazı umutlar yeşertiyor, acaba Luffy zoan olduğunu anladığında Sanji gibi reddetme tarzı işlere girişir mi?
Odaya o kadar sövüyoruz, haklıyız da bence ama genede bir yerden bi hokkkabazlık yapacakmış gibi beklemiyor değilim :D
Benim kafamı asıl kurcalayan şey bu çizgi film efektleri meyvenin bir özelliği mi ? Eğer öyleyse Luffy bunu reddetmek yerine oyun haline getirip sürekli kullanıp duracak gibi ama tam Luffy 'lik hareket düşünsene sırf eğlence olsun trolleyim diye uyanış açıyor canı sıkıldıkça hahahahah :hhh: :hhh: :hhh:
Kafamı kurcalayan diğer şey Jinbei . Who's who ile dövüşürken Nika olayları geçerken sen ne kadarını biliyorsun anlat bana diye saldırıyordu Jinbei'ye . Jinbei acaba Nika hakkında bişiler biliyor mu ? Keşke bir anda bir sürü bölüm çıksa artık ne var ne yok az az görsek meraktan ölüyorum:üzgünüm:

Benim kafamı asıl kurcalayan şey bu çizgi film efektleri meyvenin bir özelliği mi ? Eğer öyleyse Luffy bunu reddetmek yerine oyun haline getirip sürekli kullanıp duracak gibi ama tam Luffy 'lik hareket düşünsene sırf eğlence olsun trolleyim diye uyanış açıyor canı sıkıldıkça hahahahah :hhh: :hhh: :hhh:
Kafamı kurcalayan diğer şey Jinbei . Who's who ile dövüşürken Nika olayları geçerken sen ne kadarını biliyorsun anlat bana diye saldırıyordu Jinbei'ye . Jinbei acaba Nika hakkında bişiler biliyor mu ? Keşke bir anda bir sürü bölüm çıksa artık ne var ne yok az az görsek meraktan ölüyorum:üzgünüm:
Nika "güneş tanrısı" olarak geçiyor ya, Jinbe de güneş korsanlarının bir üyesiydi. Tam olarak ne zaman yaşadığını hatırlayamıyorum ama fisher-tiger diye bir balıkadam var, bu balıkadamların kendilerine idol olarak gördükleri adam, o adamdı sanırım güneş korsanlarının kurucusu. Yani muhtemelen tam olarak mevzuya hakim değil Jinbe, ama tamamen uzak olduğunu da düşünmüyorum, illaki ufak tefek şeyler biliyordur.

Roger'ın neden Joy Boy konusunda meyve gücü sebebi ile atlandığı belli oldu. Roger'ı Nika uyanışı ile yerlerde yuvarlanırken gözleri üç metre öne fırlarken hayal bile etmek zor, korsanlar kralının bütün karizması yerle bir olurdu.

Sizce Roger Nika uyanışı ile nasıl olurdu? Bence bu bir tek Luffy'ye yakışıyor, hatta Ace gibi genç olan birine bile gitmez. Tam Looney Tunes karakteri gibi oldu, Toon Force'a yakın bir güç kullanıyor.

Lastik ile Bolo Breath geri fırlatılamaz çünkü, sadece lastik olsa erir giderdi.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık