Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1041: Komurasaki

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 136 65.7%
  • Orta

Kullanılan: 56 27.1%
  • Kötü

Kullanılan: 15 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid gitsin aç karnını doyursun. İt kopek.
Adını bilmiyor da diyemezler. Şurada adını bağırmışlar. :ehe:

Tiksav'da bayram günlerindeki çocuklar gibi şendi o gün sırf ''diğer'' dedi diye. Yine patlamış cancağızım. :ehe:
@Dattebayo..! Biraz bırak bir şeyden bari mutlu olsunlar, diyordu da ne yapalım olmuyor ki. Hemen hemen her şey Law'ın lehine Kid'in aleyhine. :ehe:

Adını bilmiyor da diyemezler. Şurada adını bağırmışlar. :ehe:

@Dattebayo..! Biraz bırak bir şeyden bari mutlu olsunlar, diyordu da ne yapalım olmuyor ki. Hemen hemen her şey Law'ın lehine Kid'in aleyhine. :ehe:
Tiksav'da ileri düzey k.haki olduğunun hala farkında değilsiniz. Kid'in patladığını gören tiksav bu süreci minimum zaiyatla atlatmak için aksiyon alıyor. Tabi öncesinde fitneyi vermeyi de ihmal etmiyor ki kendisinin yokluğunda sizler de deşarj olun. Güzel adam vesselam

Kaido kanırtmalı. Koskoca yonkou Katakuri kadar kasamadı Luffy'yi ya böyle saçmalık mı olur abi ? Oda... Başlıcam yapacağın işe. İnlet ortalığı anasını satıyım. Elinde Porche var 50 km ile gidiyorsun ya Allah'ın belası herif. Vurrrrrr, kır, ağlat biraz karşı tarafı lan. Korkak adammm!

Edit: Bir parça gaza geldim.
Adam saldırısının rüzgarıyla Zoro'yu kötürüm bıraktı, Lütfü'yü de kaç kez tekledi daha ne yapacak. :D

Büyük ihtimalle böyle olacak. Bu, hikayenin gidişatı açısından da daha uygun kaçar.
Bence de öyle. Katılıyorum.

Luffy korsanlar kralı olmak istiyorsa muhtemel ve potansiyel tüm rakiplerini yenebilmeli.Diğer türlü okuyucular seri sonunda Luffy'nin korsanlar kralı olmasını sorgularlar.Ki bende:

"Bu Luffy daha Kaido'yu yenemedi nasıl korsanlar kralı oldu?Çakma korsanlar kralı" derim.
Katılmıyorum. Zira Kaidou zaten Luffy'nin son rakibi değil. Luffy güçlenerek seri sonunda bu seviyeye gelmiş olacak. Nasıl Katakuri dövüşünün başında Katakuri'den zayıfken sonunda onun seviyesine yaklaşmışsa aynı şekilde bu dövüşün sonunda Kaidou seviyesine yaklaşmış olacak ve büyük ihtimal bir sonraki ark tam manasıyla bir yonkou seviyesi olacaktır. Böyle yapılması hem yonkou seviyesinin güç dengesi bakımından itibarını korur hem de Luffy mantıklı bir şekilde güçlenmiş olur. Bu şekilde ilerlediği zaman KK olmasının sorgulanacağını düşünmüyorum.

"Bu Luffy daha Kaido'yu yenemedi nasıl korsanlar kralı oldu?Çakma korsanlar kralı"
Ayrıca bunu dediğin adam şu an dünyanın en güçlü kişisi. Yani o bakımdan bakacak olursak Roger da Babalık'ı yenemedi. Roger çakma Korsanlar Kralı. :rolleyes:

Bence de öyle. Katılıyorum.

Katılmıyorum. Zira Kaidou zaten Luffy'nin son rakibi değil. Luffy güçlenerek seri sonunda bu seviyeye gelmiş olacak. Nasıl Katakuri dövüşünün başında Katakuri'den zayıfken sonunda onun seviyesine yaklaşmışsa aynı şekilde bu dövüşün sonunda Kaidou seviyesine yaklaşmış olacak ve büyük ihtimal bir sonraki ark tam manasıyla bir yonkou seviyesi olacaktır. Böyle yapılması hem yonkou seviyesinin güç dengesi bakımından itibarını korur hem de Luffy mantıklı bir şekilde güçlenmiş olur. Bu şekilde ilerlediği zaman KK olmasının sorgulanacağını düşünmüyorum.

Ayrıca bunu dediğin adam şu an dünyanın en güçlü kişisi. Yani o bakımdan bakacak olursak Roger da Babalık'ı yenemedi. Roger çakma Korsanlar Kralı. :rolleyes:
Luffy mutlaka öyle yada böyle Kaido ile Big Mom'ı yenmesi gerekir.Çünkü o ikisi Luffy'nin hayallerindeki en büyük engel olabilirler.Roger'ın devri ile Luffy'nin devri bir kere farklı.Beyazsakal hiçbir zaman korsanlar kralı gibi bir ünvana sahip olma hevesin yoktu.Ki eğer ki Beyazsakal'ın korsanlar kralı olma gibi bir hevesi olsaydı ve Roger'ın önünde bir engel teşkil etseydi Roger hayallerini gerçekleştirebilmek için Beyazsakal ile savaşır ve yenerdi.Ancak Kaido ve Big Mom'ın korsanlar kralı olma gibi bir hevesleri var ve Luffy'nin önünde bir engel teşkil edecek.

Ha şimdi Luffy Big Mom'ı ve Kaido'yu yenmese bile ileride bu ikiliye karşı mutlaka savaşacak.Çünkü Luffy'nin hayallarine ulaşmada en büyük engellerden ikiside bunlar.Beyazsakal ise böyle bir hevesi olmadığından Roger ile karşılaşmak zorunda kalmadı.Ama Beyazsakal, Roger'ın hayallerine bir engel teşkil etseydi kesinlikle karşılaşırlardır.

Seri sonunda eğer ki karşılaşmazsa o zaman ben "Luffy, Kaido ve Big Mom'ı yenmeden korsanlar kralı oldu" derim.Çünkü bu ikisinin de hayali korsanlar kralı olmak.Ancak Roger için "Roger, Beyazsakal'ı yenmeden korsanlar kralı oldu" demem.Çünkü Beyazsakal'ın böyle bir hayali yok.

Luffy mutlaka öyle yada böyle Kaido ile Big Mom'ı yenmesi gerekir.Çünkü o ikisi Luffy'nin hayallerindeki en büyük engel olabilirler.Roger'ın devri ile Luffy'nin devri bir kere farklı.Beyazsakal hiçbir zaman korsanlar kralı gibi bir ünvana sahip olma hevesin yoktu.Ki eğer ki Beyazsakal'ın korsanlar kralı olma gibi bir hevesi olsaydı ve Roger'ın önünde bir engel teşkil etseydi Roger hayallerini gerçekleştirebilmek için Beyazsakal ile savaşır ve yenerdi.Ancak Kaido ve Big Mom'ın korsanlar kralı olma gibi bir hevesleri var ve Luffy'nin önünde bir engel teşkil edecek.

Ha şimdi Luffy Big Mom'ı ve Kaido'yu yenmese bile ileride bu ikiliye karşı mutlaka savaşacak.Çünkü Luffy'nin hayallarine ulaşmada en büyük engellerden ikiside bunlar.Beyazsakal ise böyle bir hevesi olmadığından Roger ile karşılaşmak zorunda kalmadı.Ama Beyazsakal, Roger'ın hayallerine bir engel teşkil etseydi kesinlikle karşılaşırlardır.

Seri sonunda eğer ki karşılaşmazsa o zaman ben "Luffy, Kaido ve Big Mom'ı yenmeden korsanlar kralı oldu" derim.Çünkü bu ikisinin de hayali korsanlar kralı olmak.Ancak Roger için "Roger, Beyazsakal'ı yenmeden korsanlar kralı oldu" demem.Çünkü Beyazsakal'ın böyle bir hayali yok.
Benim buradan çıkardığım anlam şu özetle çünkü hep aynı şeyi tekrarlamışsın: Malum hepimizin bildiği üzere ilk KK Roger. Babalık KK olmayı hedefleseydi onu da yenerdi, tamam onu da anladık yani bu demek oluyor ki öncesinde kimse KK olmayı hedeflemediğine göre en güçlü diye bir şey yoktu bu KK unvanı ile beraber ortaya çıktı. Bu kadar sığ okumayın şu seriyi. Ayrıca madem öyle Roger Yol kitabesini almak için neden Koca Ana ile savaşmamış ta çalıp kaçmış. Babalık ve Roger aynı seviyenin adamları. Bu bize çok net şekilde defalarca gösterildi. Önemli olan Luffy'nin onları yenmesi değil seri sonunda o seviyeye ya da şöyle diyeyim Babalık ve Roger seviyesine gelmesi yeterlidir. KK olmak demek dünyanın en güçlü kişisi olup herkesi yenmek demek de değildir. En azından bunu kazanan ve hedefleyen ana karakter bunu bize kendileri söylüyor:

Dediklerim yanlış anlaşılmasın diye altını tekrardan çizeyim. Luffy'nin hazineyi alabilmesi için dünyanın en güçlülerinden biri hatta en güçlüsü olması ve önüne çıkan engelleri aşması gerekmektedir ancak bu demek değil ki herkes ile savaşıp herkesi yenmesi gerekir. Örneğin yol kitabelerinin hepsini topladığında ve Grand Line da yol gösterici pusula olmadan şuradan şuraya gidemediğin yerde kim Luffy'nin Laugh Tale'e gitmesine engel olabilecek? Yani bu durumu daha geniş perspektiften düşünmemiz gerekiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık