Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1039 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@artyomdh ppsindeki adam yc2 vardır benim gözümde. Öteki de yc2-yc3 çıkabilir.
Number'e zorlanıyor bunlar. Queen, Jack olsa tekler geçer. Bence Sanji ve Inu-Neko etmez bunlar. Sanji tek bile dövebilir. O kadar abartmamak lazım, şimdiden kan revan içinde geziyorlar ortamda.

Whos Who ayarı bir adam Drake'i bu kadar kolay yenemez. İkisi de uçan altılı yani bu adamların.
Kolay yenmedi, kan, ter içinde kalarak yendi. Apoo yardım etseydi, 4v2 ile yenebilirlerdi.

Number'e zorlanıyor bunlar. Queen, Jack olsa tekler geçer. Bence Sanji ve Inu-Neko etmez bunlar. Sanji tek bile dövebilir. O kadar abartmamak lazım, şimdiden kan revan içinde geziyorlar ortamda.

Kolay yenmedi, kan, ter içinde kalarak yendi. Apoo yardım etseydi, 4v2 ile yenebilirlerdi.
Apoo 4v2 yapsalar bile yenemeyeceklerini anladığı için kaçıyor zaten. :ehe:

Ayrıca Numbers'a nerede zorlanıyor bu adamlar ya.Adam parmağıyla tek atıp geçiyor. :hhh:

Thanks to redon from MangaHelpers Forums.

Little Spoiler, more in next hours ;)

- Chapter 1,039: “Key Performer”
- In the cover Color Spread, Straw Hat crew is walking through a dense forest looking for adventures.
- While he's gradually moving Onigashima away from the Capital, Momonosuke hears that someone calls him.
- Kid and Law's latest attacks broke some Big Mom's bones, but she recovers thanks to the Soru Soru no Mi power.
- Law makes a last big attack with all energies he has left. The attack is so powerful that even affects the island of Wanokuni.
- Despite Law's attack, Big Mom is still standing and challenges Kid.
- Big Mom: "Do you think you can defeat me!!? I am “Big Mom”!!!!".
- Kid reveals his trump card and attacks Big Mom with an electromagnetic cannon.
- Law: "Your era ends here!!!".

Üstü başı kan içinde. Şimdi bana CP-0 sahnelerini attırma buraya.
Ben atarım sen elini yorma. :hhh:

Kafasından 2 kan aktı diye çok zorlanmış anlamı çıkarmana bayıldım. Ayrıca diğer elemana bakalım. Parmağıyla tek atıp geçiyor. Önce ki paneli anlatmıyorum bile. Apoo bu adamların şakası yok diyip topukluyorlar. Sen nasıl bu anlamı çıkarabildin bu sahnelerden. Çok şaşkınım.

law iyi hos da kid ne bileyim yani bir meyve ki luffy’nin rakibi olacak adam da bu kadar mi kotu olur :/

Ben atarım sen elini yorma. :hhh:

Kafasından 2 kan aktı diye çok zorlanmış anlamı çıkarmana bayıldım. Ayrıca diğer elemana bakalım. Parmağıyla tek atıp geçiyor. Önce ki paneli anlatmıyorum bile. Apoo bu adamların şakası yok diyip topukluyorlar. Sen nasıl bu anlamı çıkarabildin bu sahnelerden. Çok şaşkınım.
Dostum, bence bu adamlar maks Sanji ve Zoro eder. O da en fazla. Kaldı ki Sanji ve Zoro, bunların rakipleri için daha az efor sarf ederdi. Kendi düşüncem, Jack ile Who's arasındalar.

Dostum, bence bu adamlar maks Sanji ve Zoro eder. O da en fazla. Kaldı ki Sanji ve Zoro, bunların rakipleri için daha az efor sarf ederdi. Kendi düşüncem, Jack ile Who's arasındalar.
Tüm Queen dövüşünde Sanji'nin kafası böyle yarılmamıştı. Drake Pasifista'ya yaptığı gibi kafasını dişlemiş olabilir. Şuan Sanji muhtemelen hasar almadan aynı muameleyi çekerdi Drake'e.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık