Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1035 Spoiler Metin Ve Resimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redon'un bölüm hakkındaki yorumu

Son iki sayfa brutal ( bölümün son 2 sayfası zalimce ve veya acımasızca ama redon hikaye ile ilgili bir anlamda mi kullandı emin olamadığımdan aynı bıraktım. ) bir kac saat içerisinde göreceğiz

Bu Bölüm de King'in mağlup olduğunu da tıpkı Queen de olduğu gibi görüyoruz, yani klasik yerde gözleri ters dönmüş yatan bir King görmeyeceğiz. Zoroyu doktor minkin ilaci yüzünden savaşın etkilerinden bağımsız bir şekilde bilinçsiz olarak göreceğiz ve anlatıcı Zoro'nun galibiyetini duyurucak

Ancak Zoro'nun son saldırısı Sanji'nin son saldırısına nazaran daha yıkıcı görünüyor. Bunu gördüğümüzde, herhangi bir kanıta ihtiyaç duymaksızın savaşın bittiğini anlayacağız

Queen'in gelecekte kapak hikayelerinde olacağı ile ilgili yorumumu dün netleştirdim . Özette söylediğim gibi Queen Sanji'nin son saldırısı ile kaleden dışarı fırlıyor ve vücudunun Onigashima'dan uçarak gittiğini görüyoruz ( eğer bu bölümde düşmeye başladıysa Onigashima'nin dışına ulaşmıştır)

Tam olarak nereye düşeceğini bilmiyorum ama Onigashima'nın şu anki konumuna göre Çiçek Başkenti civarında bir yere düşecek gibi görünüyor. Bu arkın nasıl bittiğine ve Kaido'ya ne olduğuna bağlı olarak Wanokuni'den kaçmak zorunda kalabilir ve bu durum Wapol veya Gedatsu'nunkine benzer bir kapak hikayesine yol açabilir.

Otobüste giderken Redon'un ağzından ceviri yapmaya çalıştım. İlkkez kısada olsa bir metin cevirdim. Hata varsa veya yanlış çevirdiysem kusura bakmayin. Sabah 6 da uyanıktım ve insanlar uyanır uyanmaz görsün istedim seviliyorsunuz.

Chapter 1036, will have a Color Cover Page.
In addition, ONE PIECE will be on the cover of WSJ Magazine as the first "official" chapter in 2022.

This Preview for Volume 101 not the next chapter.

Editor Notice mention Kaido, Luffy and Momo for Volume 101.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık