Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1031: Bilimin Savaşçısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 197 78.2%
  • Kötü

Kullanılan: 20 7.9%
  • Orta

Kullanılan: 35 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    252
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Dracule
@RedTeroR
@Millennium Wizard
@Mr.Bushido

Daha okuduğunuz Manga'dan haberiniz yok. Geldiniz tartışıyorsunuz güya.:(

@Dracule Mihawk

Sen Allah seni yarattı diye şükret. Daha iyi edersin mümin kardeşim.
Ben hatırlamadığım için sordum Zoro fanları düşünsün onların iyi bilmesi lazım. :D Tabii saldırı toplamaysa tek başına olmaz yine de biraraya getirme olur diğer kılıçlardan kap mantığı yani.

Ben hatırlamadığım için sordum Zoro fanları düşünsün onların iyi bilmesi lazım. :D Tabii saldırı toplamaysa tek başına olmaz yine de biraraya getirme olur diğer kılıçlardan kap mantığı yani.
Saldırı toplama demiyor. Bildiğin Shusui'den çıkan atağın diğerlerini yuttuğunu söylüyor ve ardında çok fazla amaçsız yıkım olduğunu söylüyor. Yani Zoro öyle bir atak beklemiyordu. Shusui'den çıkan atak onu şaşırttı.

@Dracule
@RedTeroR
@Millennium Wizard
@Mr.Bushido

Daha okuduğunuz Manga'dan haberiniz yok. Geldiniz tartışıyorsunuz güya.:(

@Dracule Mihawk

Sen Allah seni yarattı diye şükret. Daha iyi edersin mümin kardeşim.
Birkaç kez bahsetmiştim iyi olduğu attığın manga sayfasını. Ryuma'nın kılıcının diğer kılıçlardan daha güçlü saldırması Enma gibi ilk aldığında saldırısının güçlü olması ve bunun yanında inanılmaz dayanıklı ve sert bir kılıç olması dinazor bile çıksa bir milin esnemeyen bir kılıç. Zoro bunun yerine Enmayı alarak tutarsız bir saldırı gücü olan bir kılıç alıp aslında güç kaybı yaşadı. Enmayı kontrol edip karartırsa anca Shusui kılıcını aşar.

Zoro, Kaido'yu 'Asura' saldırısı ile yaraladı. Bu teknikte tüm kılıçlarını kullanıyor. Nasıl sadece Enma sayesinde kesebiliyor oluyor?
Diğer kılıçlarının hiçbir işe yaramadığını daha önce gördük belli ki Ashura tekniğinde Enma'yla yarayı açıyor diğer iki kılıcıyla da yaraya saldırıyor sizde bunu diğer iki kılıca yoruyorsunuz.

Kaido>>>>>>>>>>Enma>Zoro

Saldırı toplama demiyor. Bildiğin Shusui'den çıkan atağın diğerlerini yuttuğunu söylüyor ve ardında çok fazla amaçsız yıkım olduğunu söylüyor. Yani Zoro öyle bir atak beklemiyordu. Shusui'den çıkan atak onu şaşırttı.
Diğerlerini yutmak diğerlerinin açığa çıkaracağı gücü kendine çekip daha büyük saldırı vurmak demek zaten.Aslında buradan anlaşılıyormuş Pica’ya o devasa saldırıları nasıl rahatça yapabildiği.Üç kılıcın gücünü tekine odaklayarak.

Birkaç kez bahsetmiştim iyi olduğu attığın manga sayfasını. Ryuma'nın kılıcının diğer kılıçlardan daha güçlü saldırması Enma gibi ilk aldığında saldırısının güçlü olması ve bunun yanında inanılmaz dayanıklı ve sert bir kılıç olması dinazor bile çıksa bir milin esnemeyen bir kılıç. Zoro bunun yerine Enmayı alarak tutarsız bir saldırı gücü olan bir kılıç alıp aslında güç kaybı yaşadı. Enmayı kontrol edip karartırsa anca Shusui kılıcını aşar.
Zoro katılmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık