Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1016: Ben O-Tama

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    281
Bugün eski manga sayfalarına bakarken Killer'in, Smile meyvesi yediği ve hazcı olduğundan filan bahsediyordu Canavar Korsanları.

Acaba diyorum Smile meyveleri bir süre sonra vücutta bir şeyin tetiklemesiyle yeteneğe dönüşüyor olabilir mi? Öyle olursa eğer 11 Süpernova içinde meyve gücü olmayan sadece Zoro kalacak.

Bugün eski manga sayfalarına bakarken Killer'in, Smile meyvesi yediği ve hazcı olduğundan filan bahsediyordu Canavar Korsanları.

Acaba diyorum Smile meyveleri bir süre sonra vücutta bir şeyin tetiklemesiyle yeteneğe dönüşüyor olabilir mi? Öyle olursa eğer 11 Süpernova içinde meyve gücü olmayan sadece Zoro kalacak.
Bunun cevabını 10-15 bölüm içinde alacağız herhalde.

Luffy is gonna .... every
Dört harflik yeri yazmıyorum yoksa ban yerim :)
Şaka bir yana iki şey aklıma geliyor.
Luffy is gonna joyboy.
Luffy is gonna different person.
Editör cümlesini bitirmeden gizem yaratmaya çalışıyorsa düşünmeye bile gerek yok. Cümle belli, Luffy is gonna back. Editörün boş yapmadığı, dolu bir şey söylediği nerede görülmüş :artiz:

Şafak sökmeye başlamış demek ki bu saatten sonra minkler sulong formuna giremez. Kısacası İnuarashi ve Nekomamushi'nin işleri epeyi zor olacak. Kaç gece dayanabilirler acaba?

Bu arada güncel dünyaya göz atalı 1 gün olmuş oluyor. Yani 955. Bölümde verilen aradan bu yana sadece bir gün geçmiş olacak. Bunca zaman bekleyen arkadaşlara bir hatırlatma. Oda eğer güncel dünyaya bir bakış atmış olsaydı zaman çizelgesiyle çelişirdi. Aradan bir gün geçti. Bakalım bu saatten sonra ara verilecek mi? Eğer verilirse çok bir olay beklemesin kimse!

Muhtemelen Vapol'ün, Morgans'a vereceği önemli bilgiyi görürüz.

Shichibukai'lerin son durumlarını görebiliriz.

Garp'ın ve Fujitora'nın atacağı adımları görebiliriz.

Shanks'ın önemli bazı adımlar attığını görebiliriz.

Bonney'in ve Devrim Ordusu Komutanları'nın başlarına ne geldiğini görebiliriz.

Gorosei'nin nasıl bir yol izlediğini görebiliriz.

Teach'ın nelerin peşinde olduğunu görebiliriz.

Vegapunk'un tasarlamış olduğu güçlerinin ne olduğunu görebiliriz.

Alabasta Krallığı, Nefertari Cobra ve Vivi hakkında bir şeyler görebiliriz.

Yeraltı dünyasının da harekete geçtiğini görebiliriz.

Yani gördüğünüz gibi çok bir olay olmamıştır. Bir günde ne olacak sanki!?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık