Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1006 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anka kuşlarının her ölüm ile ateşinin güçlendiği rivayet edilmiyor muydu?

Marco bu savaş içinde ölüp meyvesi sayesinde daha güçlü bir şekilde uyansa da King ve Queen adada ki zayıf karakterlere kalmasa.
Öyle birşey olursa Marco Yonko seviyesi bir karaktere dönüşür.Bu da dengelerin altüst olmasına sebep olur bu yüzden Oda'nın böyle birşey yapacağını sanmıyorum.

Öyle birşey olursa Marco Yonko seviyesi bir karaktere dönüşür.Bu da dengelerin altüst olmasına sebep olur bu yüzden Oda'nın böyle birşey yapacağını sanmıyorum.
Bu durumda çokta dengeleri alt üst ettiğini düşünmüyorum.

Beyazsakalın hasta haline bile doğru düzgün vuramayan Sakazuki için sorsan yonkouların hepsini yener diyorlar. BB bir hiçken yediği iki meyve ile Yonkou oluyor. Luffy bir haki öğrendi diye denizlerde komutan bırakmıyor amiralleri hastanelik yonkouları darmaduman ediyor.

Marco'nun on numara meyvesi var. Denizlerde ömrünün neredeyse tamamını geçirmiş bir çok efsane ile dövüşmüş bir karakter. O seviye olmaması için hiç bir neden yok.

Boundman’dan yedikleri zaten baya hasar verdi. 3 darbe aldı ondan.

Karşılaştırsak mesela aşırı dayanıklı dediğimiz dof 3 darbe üstüne bi de leo bazooka yediğinde kısa süre bayılmıştı.

Gamma knife yerine kata da mızrak yeyip 3 saat kan kaybetti ordan.

hepsinden sonra da snakeman’la dövüşü 40 dk sürdü.

Baya darbe yedi yani. Anormal olan kata’nın düşmesinden ziyade luffy’nin düşmemesiydi. Dof şuana kadar gördüğümüz en dayanıklı düşmandı ve pek fark yok aldıkları darbeler arasında.
Kata, Dof'tan çok daha fazlasına dayandı. Snake Man ile 40 dakka boyunca fiziksel şiddetin doruk olduğu, duraklamanın nefes almanın olmadığı bir savaşa giriyor.

Bu durumda çokta dengeleri alt üst ettiğini düşünmüyorum.

Beyazsakalın hasta haline bile doğru düzgün vuramayan Sakazuki için sorsan yonkouların hepsini yener diyorlar. BB bir hiçken yediği iki meyve ile Yonkou oluyor. Luffy bir haki öğrendi diye denizlerde komutan bırakmıyor amiralleri hastanelik yonkouları darmaduman ediyor.

Marco'nun on numara meyvesi var. Denizlerde ömrünün neredeyse tamamını geçirmiş bir çok efsane ile dövüşmüş bir karakter. O seviye olmaması için hiç bir neden yok.
O seviyeye ulaşabileceğini zaten bende söylüyorum ama Oda böyle birşeye başvurur mu bilmem.

Marco nun saldırı gücünün bu kadar yüksek olduğunu ilk defa gördük.Savunmasına yakın bir saldırı gücü var diyebiliriz.

O seviyeye ulaşabileceğini zaten bende söylüyorum ama Oda böyle birşeye başvurur mu bilmem.
Ben sadece mitolojide olan durumlardan bir tanesini örnek verdim. Başka başka mitolojilerde Anka için onlarca farklı varyasyon vardır. Ama bu adamda sağlam bir haki ve çok sağlam bir meyve var. King'in üstüne atladığı sırada bir antik zoan kullanıcısının aklını alabilecek kadar güçlü bir karakter. Hakiye çok bir ihtiyacının olacağını sanmıyorum ama uyanmış bir meyve ile hem gözlere şenlik olur hem de Kaido ve BM'nin verdiği o hasar yememe hissiyatını rahatça verir.

Ayrıca şunu da ekleyeyim. Özellikle Çin mitolojisinde Ejderha'nın eşidir Anka. Ejderhalar ile tasvir edildiği bir çok durum olmuştur.

Marineford'u sallayın.

Mihawk da benzer şeyler yapacak. Marineford'da Grand Line korsanı gibi takılıyordu. Bir daha gözüktüğünde seviyesi neyse o güçte dövüşecek. Bir anda hiç yapmadığı şeyleri yapacak. Diğer karakterlerde de benzer şeyler olacak.

Oda'nın kafasında bir güç dengesi var fakat hikayeyi sürdürürken bu güç tam olarak dengesini yansıtamıyor. Hikayeye göre sıvıyor.

WB tayfasının ana ekibinin diğer tüm tayfa ekiplerinden daha güçlü olma ihtimali var. Sadece Marco özelinde bakmayın. Jozu ve Vista mesela.

Marineford'u sallayın.

Mihawk da benzer şeyler yapacak. Marineford'da Grand Line korsanı gibi takılıyordu. Bir daha gözüktüğünde seviyesi neyse o güçte dövüşecek. Bir anda hiç yapmadığı şeyleri yapacak. Diğer karakterlerde de benzer şeyler olacak.

Oda'nın kafasında bir güç dengesi var fakat hikayeyi sürdürürken bu güç tam olarak dengesini yansıtamıyor. Hikayeye göre sıvıyor.

WB tayfasının ana ekibinin diğer tüm tayfa ekiplerinden daha güçlü olma ihtimali var. Sadece Marco özelinde bakmayın. Jozu ve Vista mesela.
WB tayfası zaten bana göre en güçlü Yonko tayfası.Big Mom ve Kaido'nun tayfasına kıyasla ne kadar deneyimli oldukları Roger'ın tayfası ile kapışmalarından açıkça görülebiliyor.Şuan Onigashima'da olsalardı Kaido'nun tayfayı çok rahat alırlardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık