Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

Bu mudur?

• Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

Kullanılan: 45 31.0%
  • Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

Kullanılan: 100 69.0%

• Kullanılan toplam oy
    145
Raisin reisten akmasa da damlıyor işte. :rolleyes:
Raisin taşırmıyor, tümünü kılıca basıyor, Roger ve WB zaten kılıç ustası olmadıkları için kılıçlarına söz geçiremiyor ve taşırıyorlar...

bu arada güç müç çıkarımı yapıldığı için değil boş yapıldığı için geldim xd

Raisin taşırmıyor, tümünü kılıca basıyor, Roger ve WB zaten kılıç ustası olmadıkları için kılıçlarına söz geçiremiyor ve taşırıyorlar...

bu arada güç müç çıkarımı yapıldığı için değil boş yapıldığı için geldim xd
O zaman en kralı Tashigi. O kadar iyi söz geçiriyor ki karartı bile yok, %100 absorbe ediyor.

Gördüğün gibi ben ise direkt lak diye güç çıkarımı yapmaya geldim kardeş.

O zaman en kralı Tashigi. O kadar iyi söz geçiriyor ki karartı bile yok, %100 absorbe ediyor.

Gördüğün gibi ben ise direkt lak diye güç çıkarımı yapmaya geldim kardeş.
Baksana başkan, Zoro Dressrosa'da Pica dövüşünden sonra o kadar çok yorulmuş ki önceden kılıcı tam doldurabiliyorken ki bknz,

Sonradan taşırmaya başlamış...........

Bi de Pica fodder derler.

Oden hangi Enma’ya hatmetmiş affedersin? İkinci bir Enma mı var? Enma dediğin kılıç beyaz peynir kadar ak. Kılıca hatmetmenin sonucu = Ryuma... Oden Enma’ya hatmetmedi.

Sadece Oden bu kılıcı evcilleştirdi / dize getirdi diyor, senin söylediğin şey kılıcın seviyesini yukarı çıkarmak, o ayrı bir şey, kılıcı hatmetmiş demekte sakınca yok.

Daha iyi anlaşılsın diye sizlerle şu görseli paylaşayım. Siyahlıkları armament olarak düşünün. Luffy ve Katakuride olduğu gibi sadece vücutta dağılan armament kullanımımı daha güçlü izlenim oluşturur, yoksa böyle taşan bir kullanım şekli mi?

ARadan dört yıl geçti haala şöyle bir şey göremedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık