Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Zoro'nun Kullandığı Armament Nedir?

'One Piece Tartışma ve İncelemeler' forumunda Master of Puppets tarafından 7 Mar 2018 tarihinde açılan konu

?

Bu mudur?

 1. Zoro kimin cücüğü ya? E. Oda şekıl şükül olsun diye çizmiştir

  37 oy
  31.9%
 2. Koçum benim vermiştir gazı kafesin köküne, tabii ki de kullanmıştır.

  79 oy
  68.1%
 1. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Dostum, aynı şeyi diyoruz. Adam tekkai yapıp göğsünü mü açmış? Saldırıyla karşılık veriyor, çünkü vermezse kırılacak. Bundan bahsediyor zaten. :flaugh:
   
 2. Omeawamo93 Patatace

  Omeawamo93 (Patatace)
  Mesaj Sayısı 695
  Üyelik Tarihi14 Mar 2018
  Rankyaku Roudan saldırısını aşamayan saldırının tekkai'yi kırması mı bekleniyor :D Zoro zaten bundan sonra daha denemiyor böyle bir şeyi. :D Bak mesela Asura Kakunun en büyük saldırısını yardı geçti birde tek attı.
   
 3. Alpamis Monkey D. Luffy

  Alpamis (Monkey D. Luffy)
  Mesaj Sayısı 14,179
  Üyelik Tarihi8 Eki 2014
  Arkadaş ben güç konusunda değilim ki.

  Arkadaş bu adam en iyi kılıç ustası olmak istiyor. Bugüne kadar aynı inanca sahip aynı amacı taşıyan aynı amacı geçtim kazanmak için arzu taşıyan kaç tane rakibi oldu Zoro'nun? Kaç tanesi sonuna kadar zorladı kendini. Ben bu hissi almak istiyorum aga. Eleştirdiğim nokta bu. Siz rakibi tekleyince seviniyonuz ama ben Zoro'yu o kadar zorlayan adamın tek darbede yıkılmasına kıl kapıyorum. O kadar güçlü olabilmiş adam nasıl yıkılıyor? Niye Zoro gibi ayakta kalma mücadelesi vermiyor? Ben buna kılım. Adamlar robottan rakipler gibi bozuluyor sanki.

  Luffy'nin en kötü rakibinde bile sonuna kadar savaşma arzusunu görebilirsin mesela.
   
 4. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Dövüşten çıktıklarındaki hallerine bakarsan dediğimi anlarsın. Odakla bir problemim yok ben ne yazdıysanız ona cevap veriyorum.

  Zoro-Sanji muhabbetibe de cevaplarımı yazdım zaten.
   
 5. Mr.Bushido DEVİL KİNG

  Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
  Mesaj Sayısı 2,156
  Üyelik Tarihi21 Ara 2016
  Hala Kaku olayını Mr1 olayına benzetiyorsunuz sizin dediğiniz şekilde tek vs Mr1 onda da adam ölümün eşiğine geldiğini söylüyor zaten hatta adam haki açıyor yanlış hatırlamıyorsam. Luffynin dövüşlerinde ki rakipler tabi iyi olacak hepsi seride önemli adamlar. Zoro reisin rakipleri de iyi olacak artık ama merak etmeyin Oda sadece adamı kendi arcına saklamak istedi olay bu. Zoro kaç dövüşte çuval oldu onu da anlamış değilim.

  Zoro dan başka en iyi kılıç ustası olmak isteyen var mı diyorsun da daha one piecen çok yolu var mesela bu arc bir yığın isteyen adam çıkarsa ne olacak? Koskoca seride Japonların en değerli şeylerinden samuraylık ve kılıçlar seri de değersiz öylemi? Buna inanıyor musun gerçekten ?
   
 6. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Amacı aynı değil de herkesin bir amacı var. Kimse amaçsız değildi. Dediğin gibi olsa ben de daha çok severim ama katılmadığım bir nokta var ki o da Luffy'nin vsleri. O konuda anlaşamayız. Lucci dövüşü hariç hiçbirisinden dediğin zevki alamadım.
   
 7. Mesaj Sayısı 9,018
  Üyelik Tarihi4 Tem 2016
  Zoro-sanji yorumlarını görmedim.Bana gelmedi yani.Ek olarak bahsettiğim şey Zoronun rakipleri ile denk gidemezken bir anda bir şeyler olup tek attığından dem vurmuşum.Diğer tarafta ise Sanjinin rakipleri ile sürekli ya önde ya da denk gittiğini mangaka powerın sadece Luffyde değil zoroda da olduğunu söylemişim.Bunlara itirazın varsa yazabilirsin bekliyorum.
   
 8. Mr.Bushido DEVİL KİNG

  Mr.Bushido (DEVİL KİNG)
  Mesaj Sayısı 2,156
  Üyelik Tarihi21 Ara 2016
  Aynen adam amiral istiyor ya :D Zaten zou da ayrılmadan önce Shogunu alacağını söyledi onu alsın yeter reise.
   
 9. Millennium Wizard King of Dressrosa

  Millennium Wizard (King of Dressrosa)
  Mesaj Sayısı 14,722
  Üyelik Tarihi21 Tem 2009
  Çünkü zoro daha bitirici kesiyor geçiyor adamda arzu kalsa bile imkan kalmıyor. :) Ama yumruk yemek öyle değil bir tane yersin iki tane yersin çok acı ve hasar alırsın ama vücut olarak dayanırsın.Hırslanırsın arzun olur yine ama Zoro kesiyor geçiyor rakibe bu fırsatı vermiyor.Derin kesikler ve kan kaybı önemli unsur yani.Ne luffy ne sanji ne jinbei zoro kadar bitirici olamaz.
   
 10. Roronoa Zoro Yön falan mı soracaksın?

  Roronoa Zoro (Yön falan mı soracaksın?)
  Mesaj Sayısı 3,624
  Üyelik Tarihi29 Kas 2015
  Mr1 dövüşü hariç Zoro'da dediğin gibi bir şey yok bence. Kaku ile Jyabura dövüşleri arasında, mantık olarak bir fark olduğunu düşünmüyorum. İkisi de power up almasalardı kaybedeceklerdi. İkisi de alıp kazandılar. İkisi de sonunda ayaktaydı.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık