Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Yu-Gi-Oh! Duel Monsters - Teşekkürler Kazuki Takahashi

Pek beğenmedim. Boyut çağrısı ne ya :/ Bir tek Blue-Eyes Chaos MAX Dragon ve Palladium Oracle Mahad kartlarını beğendim.
Aynen. Canavarlar veya konuda sıkıntı yoktu ama animasyon güzelim filmi mahvetmiş. İzlerken zor takip edebildim. Keşke eski stille yapsalardı :/

Bu arada her filmde yeni bir Blue Eyes görüyoruz valla. Ayıptır. İnsan birazda Dark Magician'a yeni şeyler çıkarır :D

Evet en heyecanlı yerinde gitti görüntü-ses. İngilizce altyazılı izledim, Japonca seslendirmenin yeri ayrı :)
Ooo Japonca demek. İyiymiş :) Ben de İngilizce dublajlı sahneyi açtım sesini kıstım, Türkçe sesler devam ederken diğer taraftan da o sahneyi açıp izledim :D Ne işsizmişim yav :D

Ama güzel bir karşılaşmaydı, hiç izlemediysen tavsiye ederim. Ayrılışı da epey duygusaldı :ühü:
İzledim hepsini ya :D Ama o düelloyu bir daha izlemeyeceğim. Firavun yenilmemeliydi.
Aynen. Canavarlar veya konuda sıkıntı yoktu ama animasyon güzelim filmi mahvetmiş. İzlerken zor takip edebildim. Keşke eski stille yapsalardı :/

Bu arada her filmde yeni bir Blue Eyes görüyoruz valla. Ayıptır. İnsan birazda Dark Magician'a yeni şeyler çıkarır :D
Palladium Oracle Mahad var ya işte :D Zaten Mahad ölünce Dark Magician olarak doğuyor. Yani ikisi aynı kişi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık