Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yonko - Güç Dengeleri

Adam Yonkou. Bir elin parmağına varmıyorlar.

Tabi herkesin düşüncesi başkasına abartı gelebilir. Ancak diğer karakterleri abartmaktan iyidir.
Top 4 ün içinde biliyorum da diğer yonkouları kontrol ediyo falan tarzı yorumlar görüyorum.Ya gitsin öyleyse kk olsun.Neyi bekliyor bu adam.Ölümünden mutluluk duyacam.Bekliyorum pusuda:D

Top 4 ün içinde biliyorum da diğer yonkouları kontrol ediyo falan tarzı yorumlar görüyorum.Ya gitsin öyleyse kk olsun.Neyi bekliyor bu adam.Ölümünden mutluluk duyacam.Bekliyorum pusuda:D
Dünyanın en güçlü adamı "Whitebeard" neden KK olmamış veya şuan Dünyanın en güçlü yaratığı olarak kabul edilen "Kaido" niye KK olmuyor?

Dünyanın en güçlü adamı "Whitebeard" neden KK olmamış veya şuan Dünyanın en güçlü yaratığı olarak kabul edilen "Kaido" niye KK olmuyor?
Bir yonkoyu abartmaktan doğal ne var serinin 4 büyük zirvesini abartmayacazda kimi abartacağız.
Wb ilgilenmediği söyledi zaten.Kaidonun da gücü yetmiyor.Eski azmanlar kadar gücü yok.
Kaidonun en güçlü olduğunu kabul ediyorum ama o kadar.
Normalde yonkouyu abartmak sorun değil de siz diğer yonkoudan çok üstün görüyorsunuz.Kaidonun en güçlü olduğunu kabul edenler bu kadar kaidoyu abartmıyor. Shanksi üstün görenler çok abartı rol biçiyor :S Neyse

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık