Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Ark Hakkında Düşünceleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dusau

Bu konuyu uplamak istedim kimler ne yazmış en baştan okudum işsiz gibi :D

RedbuLL

Bence BigMom'un Yonkou olması Buggy'nin Shichibukai olması gibi birşey. Onu indiricekler bence...

Tamam güçlendiler, eyvallah da, bu kadar abartı güçlenmediler.
Sen şu an hesaplamalar yapıyorsun, iki yılda gelişen tayfayı gözünde çok büyütüyorsun ve sonuç olarak da bir iki daha güçlü kişiyle birleştirince yonkou monkou yalan oluyor gözünde. Öyle düşünme işte. O Yonkoular 3 yıllık bir çalışmayla gelmedi oraya. Her biri en az 30 yıldır denizlerde dolaşıyor, korsanlık yapıyor, denizcilerle çatışıyor, diğer korsanları yeniyor vesaire. Bir kaç çaylak iki yıl çalıştı çabaladı diye öyle yedirmezler kendilerini. Bu sadece işin tecrübe boyutu tabi ki. Daha bir sürü boyutu var.
Bu çaylakların geleceği çok parlak olabilir, çok yetenekli olabilirler, zaten bu yüzden en sonunda indirecekler diyorum, ancak yonkoular kendilerini öyle bir savaşta indirtmezler. O ilk savaşta çok az şey kaybetmekle beraber, çaylaklar bir sürü şey kaybettirirler. O çaylaklar onlara karşı iyice tecrübe kazandıktan sonra esaslı bir şekilde savaşırlarsa, anca devirirler.
Yusuf geleceği görmüşüm be :) bana çok karşı çıktın ama şuan ki Luffy Zoro law seviyesi benim dediklerimi haklı çıkardı :D

Alpamis

Büyük ihtimal Law'In tayfa ile bizim tayfa bir seyahat eder. Ordan da Wano'ya.:)

Zouya gidilir,orada sömürülen bir halk vardır,Bu halkın ağlak bir prensesi vardır, halk kurtarılır,prensesle arkadaş olunur.
Ardından bizim bu samurayların gizemi ortaya çıkar,wanoya yardıma gidilir,orada da zavallı bir halk ve ağlak bir prenses vardır,onlara yardım edilir,prensesle arkadaş olunur.
Cidden ne bekliyorsunuz anlamadım ://

Zou'ya gidilir, üç beş basit olay olur, post dressrosa misali bir kaç bölüm ne oldu ne bitti izleriz, bu arada Sanjilerin ne yaptığını anlatan bi flashback geçilir ve vs.

Wano'yu muhtemelen göreceğiz. Tabi ben bu arada bir de Elbaf göreceğimizi tahmin ediyorum. Güliver'in Gezileri gibi, cücelerden sonra devleri görsek fena olmazdı. Oda tezatları sever, Grand Line'da karlı bir adadan gelen Chopper'ın ayak bastığı ilk yer bir çöl olmuştu.

7.Shichibukai ile karşılaşılır muhtemelen.Bu arada bir yeni amiral daha görmek güzel olur tabi Fuji gibi sönük olmamak şartıyla.Bu yeni arctan iki beklentim var daha doğrusu isteğim diyebiliriz.Birincisi Dressrosa kadar uzun olmaması ikincisi bulunduğumuz arctaki gibi tayfanın yarısının bir yere gitmemesi.Kısa bir zaman önce One Piece'te artık komedinin daha az olduğunu iddia eden yorumlar okudum.Evet doğrudur ama bunun nedeni Oda'nın artık daha az böyle sahneler çizmesi değil tayfanın bizi asıl güldüren kısmının ortada olmaması Oda'nın da bu durumda yapacak fazla bi şeyi kalmıyor.Eğer 2. isteğim gerçekleşir ve tayfanın hiçbiri ortadan kaybolmazsa Thriller Bark gibi arc bossuyla karşılaşana kadar biraz sıkan(tabi ben böyle düşünmüyorum)ama ultra komik bi arc izleyebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık