Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marineford Edward Newgate vs. Shanks

• Konbuyu başlatan JamesLogan
  • Başlangıç tarihi

Kim Alır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Gene Wb'nin yaşlılığı öne sürülüyor.. Kardeşim Shanks'ta solak olmasına rağmen sol kolu olmadan yonkou olmuş, Sol kolu olsa Shanks yener mi yazalım bizde..

O seviyede ki adamların darbeleri birbrine koyar ama buna dayanıyorlarda. Yoksa Akainu'n 2 yumruğu sayesinde oldu WB. Ve bu iş bu kadar basitse diyorum ki Shanks'in durduğu Kiado'yu 2 yumruklu hoşaf etseydi.:D
Shanks lavla WB'nin iç organlarını yakamayacağına göre ve teke tek dövüş olacağı için, Shanks öldürücü darbe vuracak açığı bile bulamayabilir. Siz filin önünü fareyi atmışsınız korkup kaçırmasını bekliyorsunuz.

Alpamis

Shanks lavla WB'nin iç organlarını yakamayacağına göre ve teke tek dövüş olacağı için, Shanks öldürücü darbe vuracak açığı bile bulamayabilir. Siz filin önünü fareyi atmışsınız korkup kaçırmasını bekliyorsunuz.
Shanks gibi hızlı bir adam çok avantajlı WB karşsıında. Gemi de çarğıştıklarında ne olduğu belli bulutlar yarıldı ikiye. Öyle deli bir hakisi var Shanks'in.

Gene Wb'nin yaşlılığı öne sürülüyor.. Kardeşim Shanks'ta solak olmasına rağmen sol kolu olmadan yonkou olmuş, Sol kolu olsa Shanks yener mi yazalım bizde..
Shanksın kol konusu bildiğin fail.
Editör kes demiş , kesmiş adam. Keseyim ama gücünü düşürmem ben bunu ileride yonkou yapacaktım diye
muhabbet etmişlerdir. :/
O yüzden Shanksın hangi kolu olursa olsun gücü düşme tartışması bana mantıksız geliyor.
Editörün fantezisi sonucu olduğundan dolayı :/

Kazanan çıkmaz kolay kolay.Çıkmadı da zaten gök yarıldı.İkisinin de avantajlı taraflarını diğer taraf kapatacak özelliklere sahip.

Shanks pek çok yara verse bile beyazsakal dövüşmeye devam edecek kadar dayanıklı.Marinefordda gördüğümüz gibi.Ancak Shanks'ın alacağı ciddi 3 - 5 darbe onun için daha büyük sorun olacaktır.Tabii Shanksta o darbeyi almaz işte.Çok hızlı ve k.hakisi sağlam birisi gibi duruyor izlenim açısından.Wb 1 - 2 darbe anca vurabilir,Shanks daha çok yaralayabilir.Geri kalan dövüşte göğün yarılması gibi kafa kafaya gidecektir büyük ihtimalle.

Kim ne derse desin sonucunu bilmek pek mümkün değil.

Serumlarla gezen kendi haline bıraksan belkide bir kaç sene içerisinde hakkın rahmetine kavuşacak kadar hasta ve yaşlı bir adam Wb. Marco'da söylüyor bunu savaş alanında olacaklardan çok Wb'nin hastalığından korkuyor resmen. Kalbi tekliyor hani boru değil, Shanks ile savaşırken teklemeyeceğinin garantisi yok ki Shanks zaten bu adamın dengi öyle bir iki vuruşta indirebileceği bir karakter değil. Vs uzayacaktır ve uzadıkça Wb'ye sıkıntı olacaktır benim görüşüm. Yaşlılığı neyse de hastalığı büyük sıkıntı Shanks karşısında kazanma şansı yok bana göre Wb'nin

Bu arada , Wb'nin meyvesi Marinefordda nakamaları yüzünden hep kısıtlamamış mıydı ? Sanki ciddi bir saldırı yapsa adayı bir vurmaya
suya gömecek gibi bir durum hatırlıyorum :/ Bilen aydınlatsın lütfen

Roronoa Zoro

Bu arada , Wb'nin meyvesi Marinefordda nakamaları yüzünden hep kısıtlamamış mıydı ? Sanki ciddi bir saldırı yapsa adayı bir vurmaya
suya gömecek gibi bir durum hatırlıyorum :/ Bilen aydınlatsın lütfen
Bir demeyelim de 3-5 saldırı yapsa gömerdi suyun altında. Aokiji de kim öle kim kala dondurmak zorunda kalırdı milleti :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık