Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Vovv muazzam laf. İkimiz de aynı yolun yolcusuyuz. İkimizin karakterlerini de ezmeye çalıştılar ama bugün Zoro'ya denilenlerin, Kid'e denilenlerden farkı yok. Ama sen diyorsan ki benim için sorun yok bir şey diyemem:a:
Senin derken Zoroya kastettim kişisel alma.Diger yandan ben karaktere gömenlere karşılık uçuk kaçık örnekler veya güç seviyesi belirtmedim.Bekleyin görün dedim.Siz tam tersini yaptığınızdan tepki çekiyorsunuz.Karakterleri ezip kendinizinkini yüceltmeye çalışıyorsunuz.Tabi zevk sizin acı sizin.Nasil isterseniz.

Senin derken Zoroya kastettim kişisel alma.Diger yandan ben karaktere gömenlere karşılık uçuk kaçık örnekler veya güç seviyesi belirtmedim.Bekleyin görün dedim.Siz tam tersini yaptığınızdan tepki çekiyorsunuz.Karakterleri ezip kendinizinkini yüceltmeye çalışıyorsunuz.Tabi zevk sizin acı sizin.Nasil isterseniz.
Şakalaşıyoruz diye düşünüyorum o yüzden kişisel almadım zaten. O da bizim tarzımız diyelim, demek ki Zoro'ya çok güveniyoruz.

Luffy ve Kid vs Kaido bana da mantıklı geliyor. King ve Queen içinse Zoro-Sanji çok bariz bir şekilde hazırlanıyor. Ama bunları almaları güç dengeleri açısından aptalca olacağından yardım alsalar fena olmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık