Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Eşleşmeleri

Oldu Luffy'de bu sefer Kaido'ya tek atsın limitlerini aşıp. Mantıklı geliyor mu? Luffy'nin G4süz alamayacağı adamları Sanji'nin Zoro'nun yenebilmesini kabul etmiyorum. :D
Valla artık Oda nasıl bağlar bilmiyorum. Lakin serinin son 5 yılına girildiyse Luffy bir bir imparator seviyeye doğru gidiyorsa tayfası da kendisiyle doğru orantılı bir biçimde artması lazım. Verilen kılıçtan ve suit'ten anlaşılıyor ki Sanji ve Zoro büyük kişileri devirecekler. Yoksa kendi limitleri dercesinde 600-700 milyon berilik adamlarla kapışmalarını beklerdim ama bu adamlara bu silahlar verildiyse bir şeyler olacak.

MuzluYulafEzmesi

Sen 400-500 bölüm boyunca adamları ciddi bir savaşa sokma , sonra direkt sağ kol ve sol kola karşı kazandır . aBi oDa çOK hARiKa yA .s . Evet kardeşim . Oda çok harika .

Sen 400-500 bölüm boyunca adamları ciddi bir savaşa sokma , sonra direkt sağ kol ve sol kola karşı kazandır . aBi oDa çOK hARiKa yA .s . Evet kardeşim . Oda çok harika .
Bu bıraz sacma oldu. Nede olsa serı 1000. sayıya yaklastı ama en fazla 2 ile 3 yıl arası bıse gectı. Yanı 300-400 bolum bı kac aydan ıbaret. Ha bı kac ayda nasıl bu kadar guclenecekler dersen haklısın sacma ama.

MuzluYulafEzmesi

Bu bıraz sacma oldu. Nede olsa serı 1000. sayıya yaklastı ama en fazla 2 ile 3 yıl arası bıse gectı. Yanı 300-400 bolum bı kac aydan ıbaret. Ha bı kac ayda nasıl bu kadar guclenecekler dersen haklısın sacma ama.
Ben seri içerisinde ki güç dengesini geçen zaman ile kıyaslayıp kötülemek istemedim zaten . Anlatmak istediğim şey Oda'nın okuyucularına 7 yıldan fazladır Sanji ve Zoro'nun ciddi bir dövüşünü göstermemesine rağmen ansızın sağ kol ve sol kol ile dövüştürüp kazandırmasının biraz üstünkörü olduğu . Zaman atlamasından önce Zoro ve Sanji'nin güçlerinin gelişmesini takip edebiliyorduk . Her arc ciddi bir dövüşe sokuyordu Oda Sanji ve Zoro'yu . Ama biz yıllardır ciddi hiçbir şey görmedik . Adamlar ne kadar güçlü bilmiyoruz yıllardır . Yan karakterleri çok önemseyen bir okuyucu kitlesi de var .Ana karakter odaklı okuyucular için bu Luffy'nin 7-8 yıldır hiç ciddi bir dövüşe girmemesi gibi bir durum . Zoro ve Sanji'nin gelişimini zaman atlamasından sonra çok üstünkörü işledi . Onu diyorum yani . :ehe:

BigMom orada olmasaydı alttaki eşleşmeleri yapacaktım:
-Luffy+Kid+Law vs Kaido (combo saldırılarla zayıflatılır Kid ve Law ağır yaralanabilir zayıflatılan Kaido'yu Luffy yeni bir power up la ucu ucuna bayıltabilir ama öldürme ihtimali 0 tabiki galibiyet sonrası Law ve Kid 1 milyarı aşar Luffy Teach'in ödülünü yakalar gerçek anlamda yonkou diye anılmaya başlar )
-Zoro vs King ( Tayfadan bir kaç kişinin yardımları olur nami nin ve Zeus un yıldırımları + usopp un atışları havadaki haline etkili olabilir support gibi destek verebilirler galibiyet sonrası Zoro'nun ödülü 1 milyarı aşar)
-Sanji vs Queen( Gene tayfadan destek gelir robin,brook ve chopper dikkat dağıtabilir ana saldırıları sanji yapar Sanji 1 milyara yaklaşır ödül olarak)
-Neko+inu vs jack
-9kından geriye kalanlar vs Orochi ve adamları
Geri kalanları dağılır kendi arasında belirleyici olanları yazdım.BigMom a gelince onu nereye koyacağımı ben de bulamadım BM nin orada olmaması gerek mantıklı bir wano arc sonu için BM orada olmamalı ama işte orada BM olmasa yukarıdaki eşleşmeler olacak ama BM tüm dengeleri alt üst ediyor.
Şimdi baktığımızda wanoyu öyle ya da böyle özgür kılacaklar bunun tek yolu Kaido'nun düşmesi bu serinin tarihine baktığımızda bu kadar dramı görüp Luffy'nin yok burayı alamayız kendi derdinize yanın diyip sırtını dönüp gitmeyeceğini bildiğimize göre ve Kaido 'da kardeşim ben usandım wanodan alın sizin olsun ben dünya turuna çıkıyorum demeyeceğine göre ya Luffy ve tayfa yenilip ölecek The end yazacak ki bu imkansız :D ya da Kaido öyle ya da böyle düşecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık