Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Arkı'nda Neler Olur? Kaido Nasıl Devrilir?

Paylaştığın manga sayfasında Kizaru Luffy'ye çok yavaşsın diyor ya paylaşımından dolayı dedim.
Başka birinin yorumuna istinaden attım onu. Luffy'nin gözlem hakisi de çok iyiydi ama geleceği görmeyi öğrendi. Tahminimce kral haki hızı arttırıyor, tanıtıldığı gün yazmıştım. Luffy'nin hızlandığını biliyorum yani. Yine de hızlı diye daha da hızlanması niye saçma olsun?

Başka birinin yorumuna istinaden attım onu. Luffy'nin gözlem hakisi de çok iyiydi ama geleceği görmeyi öğrendi. Tahminimce kral haki hızı arttırıyor, tanıtıldığı gün yazmıştım. Luffy'nin hızlandığını biliyorum yani. Yine de hızlı diye daha da hızlanması niye saçma olsun?
Muhtemelen dediğin doğru. Luffy gözlemine rağmen Kaido'nun saldırılarına yetişmekte zorlanıyor. Haoshoku Hakiyle alakalı bir mevzu olabilir. Daha da hızlı olacaktır Luffy. Kaido karşısında daha hızlı ve güçlü olmazsa zaten zafer mümkün değil.

Muhtemelen dediğin doğru. Luffy gözlemine rağmen Kaido'nun saldırılarına yetişmekte zorlanıyor. Haoshoku Hakiyle alakalı bir mevzu olabilir. Daha da hızlı olacaktır Luffy. Kaido karşısında daha hızlı ve güçlü olmazsa zaten zafer mümkün değil.
Shanks'ın meyvesi yoksa o kadar hızlı olması da ona bağlanır, denizde gelip Luffy'i kurtardı, kimse fark etmeden gelip Akainu'un kılıcı blokladı falan. Tabii kesin değil meyve falan da olabilir.

Son tabloda Kaido nun inmesi nerdeyse imkansız.Daha önceden dediğim gibi Oda Kaido yu indirmek için onu zayıflatan x bir neden bulur tamam Kaido iner.Kripton-Superman olayı.

Shanks'ın meyvesi yoksa o kadar hızlı olması da ona bağlanır, denizde gelip Luffy'i kurtardı, kimse fark etmeden gelip Akainu'un kılıcı blokladı falan. Tabii kesin değil meyve falan da olabilir.
Tayfasında meyve yeteneği olan illa ki birileri vardır ama şimdilik Haoshoku daha mantıklı gelmeye başladı. Aynı hızda Ben Beckman'da hareket etti. Haoshoku haki Beckman'da da olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık