Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Wano Sonrası Tahminleriniz

Acayip bir şey fark ettim, belki şimdiye kadar fark edilmiştir ama; Resimde 2 tane siyah giyinmiş adam görüyoruz. İkisi de çok sert ve ciddi bakış attıkları halde zerre kelam etmiyorlar, konuşanlar sadece beyaz giyinen adamlar. Onlar daha umutsuz bir şekilde bakış atmışlar gibi. Belki beyaz giyinenler daha sadıktır, siyahlılar Im'den rahatsızdır?
Orda neden öyle gözüktü bilmem ama kılıç dayı hariç siyah takım giymiş,o adam beyaz sadece. Ayrıca birilerinin ışığını sondurseler bari. Buna Teach'den başlayarak yapsınlar. Hem bu Gorosei ne kadar güçlü diyelim, hem de Teach belasından kurtulalım

Orda neden öyle gözüktü bilmem ama kılıç dayı hariç siyah takım giymiş,o adam beyaz sadece. Ayrıca birilerinin ışığını sondurseler bari. Buna Teach'den başlayarak yapsınlar. Hem bu Gorosei ne kadar güçlü diyelim, hem de Teach belasından kurtulalım

Samuray olduğu için, tema icabı. Şahsen bize yardımcı olacak iki kişiden birinin o beyazlı olduğunu düşünüyorum, diğeri sarışın da olabilir.

Samuray olduğu için, tema icabı. Şahsen bize yardımcı olacak iki kişiden birinin o beyazlı olduğunu düşünüyorum, diğeri sarışın da olabilir.
Bize Teach'i indirerek çok güzel yardım ederler.

O samurayin kılıcı da Shodai Kitetsu falan diyorlar. Zoro, Ryuma'nin kılıcını Wano'da bırakıp Nidai Kitetsu alırsa, o dayı garanti kılıcını verecek. Bu sebep ben de bizimkilere yardımcı olacağını düşünüyorum.

Kurtulamayız reis teach bizim için hazırlanmış son vs korsanı. Korsan gibi korsandır. Korkunun ecele faydası yok. Teache kim bulaşırsa sonunu hazırlar. Zehahahha zehahahaha

Bize Teach'i indirerek çok güzel yardım ederler.

O samurayin kılıcı da Shodai Kitetsu falan diyorlar. Zoro, Ryuma'nin kılıcını Wano'da bırakıp Nidai Kitetsu alırsa, o dayı garanti kılıcını verecek. Bu sebep ben de bizimkilere yardımcı olacağını düşünüyorum.
Olabilirdi ama o adamın sırtındaki kılıcın tipi uzun kılıç ve sadece Ittoryu (tek kılıç stili) için uygun. Bir de gördüğümüz kadarıyla Kitetsular arasında hiç uzun kılıç yok.
Ama bence de Shodai Wano'da ve Zoro dövüşerek onu kazanacak

-BB gelip 2 yonko meyvesiyle beraber Robin'i alıp ''Elbaf'da görüşürüz Mugiwara-zehahaha'' diye uzaklaşır.
-Wg geldiği için bizimkiler yarı-ölü şekilde adadan kaçmaya çalışır.
-Sabo tutuklanmış, idamı için gün belirlenir. Böylelikle bizim Karaoğlanın son savaş için motivasyonu olur. Yoksa öyle ''Kayıp Yüzyılda adalarımızı ahır yapmışlar'' gibi argümanlarla savaşacak tipler değiller.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık