Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Vergo & Jinbe vs. Hody Jones & Trafalgar D. Water Law

Kim kazanır?

• Vergo & Jinbe

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hody Jones & Trafalgar D. Water Law

Kullanılan: 1 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Hocam affedersin soruyu tam anlayamadım. Anladığım kadarıyla Kizaru ışık olursa insan yapısının sahip olduğu suyun yok olup olmayacağını soruyorsun. Kalmaz herhalde:D Su nasıl ışık hızına kavuşsun:p
Kalır. Logia türleri tamamen elemente dönüşse bile, vücut parçaları kütlenin içinde kalıyor. Element kütlesine vurduğunda, neresinde denk getirirsen artık.

Hordy'nin son formunda Jimbei ile denk dövüşebileceğini düşünüyorum. Yanındada meyvesine çok iyi hakim Law ile, Jimbei ve Vergo'yu alırlar bence.

law vergoyu teklemiş bir adam ayrıca meyve gücü de takım dövüşünde avantaj saglar ayrıca hody canavar forma girince luffy ile son formunda savaştıgı sırada noah ın üstünde hızı luffyden çok fazlaydı . ben law faktörüne güvenerek basıyorum oyumu.

yorumumu attıktan sonra başkalarınınkini okuyorum o yüzden eklemek istedim jimbe kesinlikle hızlı bir karakter degil hiçbir yerde soru benzeri veya aşırı hızlı bir saldırı yapmamış bir adam ve o şekilde law ın kalp çalma veya kesişlerine yakalanma olasılıgı smoker ve vergodan daha fazla ha dersenizki jimbenin kalbini alabilirmi ? alabilir çünkü aynı hareketi doflamingo ya yapmıştı almaya gücü yetmese yapmaz o hareketi. ilk 4 sayfayı okudum hala hody ve law alır

ayrıca buda var
Vergo-Jinbei alır dedim ama Law çaktırmadan ruhlarını değiştirse olay biter :D
ki bu adam sanjinin filan kalbini kolayca degişen bi adam

jinbeinin yumruk atması hiç bir seye benzemez.olası bir durumda hem hody, hemde law, jinbeiden bir saglam yumruk yerlerse dünyayı sasırırlar.üstelik vergo gibi onu, zırhıyla, etkisiz uzak saldırılardan koruyabilecek bir bodyguard var yanında.

o yüzden lawın, vergoyu,vergonun kendisine asırı güvenmesiyle tekte aldıgını görürsek ve jinbeinin her alanda hodyden güçlü oldugunuda,çünkü sanırım dövüse o haplarla girmiyecek...bence agır basan taraf belli.

jinbei tek yumrukta aynı etiketi tasıdıgı moriayı, hemde içine gölge almısken ölümün dibine getirmiştir.aynı jinbei, üstelik diger shicler gibi yemekler yiyip eglenerek savasa katılmamıs, en kötü bir hafta işkence görerek hapiste yatmıstır ;) o yüzden o hayvan, vergo onu korudugu sürece hızı ve busoshoku zırhıyla, bence yakaladımı mahveder lawıda, hordyde. ve vergo varken inanın yakalar.ki saldırısının menzilide ortada, yakına gelmeyede ihtiyacı yok.

o yüzden ben oyumu jinbei ve vergoya veririm.

Jimbei'nin vuruşu çok sağlam ama vurmadan önce çok bekliyor, bunun için fırsat bulması lazım ayrıca çok hızlı bir karakter değil, Law bence Jimbei'nin antisi sayılır. Diğer taraftan Hordy son formunda değilse bir işe yaramaz direk dengeler bozuluyor.

Diğer gruplar nerede hocam, daha doğrusu Zoro'nun olduğu grup nerede:D
Not:Bir kaç gündür Foruma girmiyordum, açıklanma olduysa affalo da Zoro'yı isteriz. Smoker karşısında ne yapacak merak ediyorum:cool:

Edit:Konuyu baltalıyorum:flaugh:(valla zaman öldürmek için) fakat aramızda Smoker Zoro'yu alır diyen olur mu acaba:confused:

Diğer gruplar nerede hocam, daha doğrusu Zoro'nun olduğu grup nerede:D
Not:Bir kaç gündür Foruma girmiyordum, açıklanma olduysa affalo da Zoro'yı isteriz. Smoker karşısında ne yapacak merak ediyorum:cool:

Edit:Konuyu baltalıyorum:flaugh:(valla zaman öldürmek için) fakat aramızda Smoker Zoro'yu alır diyen olur mu acaba:confused:
Anket süreleri olarak 4 Gün biçmiştim ancak bu anketin sonuçlandığı aşikar.

Bu gün içinde 2. eşleşmenin konusunu açarım umarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık