Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Erkek

Bu arada Hwaryunda yer bulma konusunda iyi gerçi.
Keşifçinin nasıl bir ek faydası olur acaba.
Beyazın kadın kopyası en iyisiydi. Hwaryun haksız rekabet yahu, kadınla direkt 3-0 öndesin. Rehber gibi rehber hem güzel hem trip atmaz, daha ne istersin.

Eski ekipten kaşifçiler kimdi. Leosse falan mı?

Erkek olduğu için tüm sempatimi kaybetti.

Bir şey soracam 230. bölümde şişman ve tavşan kulaklı arkadaşımızın yanındaki ablamız White'nin 5. parçası işte, değil mi?
Senin avatarındaki yepyeni bir karakter ama benim bahsettiğim karakter başka.
O benim bildiğim White ın Ruhları sayesinde oluşmuş 6. parça.
Ama güç olarak bütün parçalardan üstün Seviyeciden daha güçlü demişti Even Edrok.

...

Lesoo ve Hatsu keşifçiydi. Fakat Hatsu daha çok Oltacı gibi

Olsun ben senden haftalık Kütüphane konusunda 10 bölüm bekliyorum. Şimdiye güncele gelmiştin. Google çeviri de gelişmişken hazır.:d
Hangi 10 bölümü çevirecem ?
10 konu kastediyorsan zaten çoğu şey çevirili. Birkaç şey kaldı. Gİdip Baam kimdir diye uğraşmaya gerek yok.

Bana SIU'nun yayınladığı makaleleri gösterecek bir site bulabilecek var mı ?

Son düzenleme:
Yok la blog yazıları. 77'ye kadar geldin işte devam. Dedikodular falan vb. Haftalık güncellesen güzel olur. Tog da vs falan derken çeşitli konular açılabilir.
2. sezon blog yazılarını bölümü çevirenler birlikte çevirmiş zaten. 20 bölüm filan var galiba çevrilcek.

SIU'nun hangi makaleleri yayınladığını bulayım belki çevirecek birkaç şey bulurum.

Yukarı katlarda iki prensesin kavga ettiği ile ilgili konuşuyordu lesso.. O konu hakkında siu bloguna birşey yazdı mı bilen var mı.?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık