Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Evankhell Madoraco'nun gizlenme teknolojisini kullandıkları bir gemiyle gelmiş, Agusgus ve bilmediğimiz Fug yüksek seviyecileri çıkar içinden muhtemelen.
Çıksın da gaza gelelim biraz, fugda neler varmış diyelim. En azından yaşlılar kendi adamlarını göndersinde bu çocuk ne ayak gidin bir bakın desin. Nestte lo po bidou ailesinin sakinleride olmalı ama hala göstermediler, kıymetli yumurtaları birileri korumalı.

Geçen bölümdü herhalde, Sofia ''Luslec harekete geçerse Zahard karşılık olarak bir aile liderini görevlendirir diye'' Luslec işler çok karışmadığı sürece savaşı uzaktan izler diye tahmin ediyorum, müdahale edince LPB Lideri ortaya çıkar veya tam tersi olur.
PB ailesi var bir de. Gustang napar merak konusu. Ha ailesi de öyle.

Çıksın da gaza gelelim biraz, fugda neler varmış diyelim. En azından yaşlılar kendi adamlarını göndersinde bu çocuk ne ayak gidin bir bakın desin. Nestte lo po bidou ailesinin sakinleride olmalı ama hala göstermediler, kıymetli yumurtaları birileri korumalı.
Evet geçen savaşın sonu bayağı kötü hissettirdi. 5. ordunun kaptanları bizim yüksek seviyecilerle billur geçiyordu. Top100 4 vs 4 hariç de güzel savaşlar olur umarım.
Kaya eskiden yumurtalar içinmiş şimdi Zahard'ın özel deposu gibi bir şeymiş. Ama Zahard'ın çağrısına direk karşılık verenler LPB ailesiymiş o yüzden onları göreceğiz zaten. Diğer aileler tehlikeyi ciddiye almıyor ya da gözlemlemeyi tercih ediyorlar şu an için görünüşe göre.

PB ailesi var bir de. Gustang napar merak konusu. Ha ailesi de öyle.
Jinsung'un Ha ailesi için ne kadar değeri var bilmiyoruz ama Ha ailesinde çok fazlakişi olmadığından hain de olsa kan kandır gibi bir mantık olabilir. Yuri için harekete geçmeleri daha olası ama o da bu savaşla doğrudan ilişkili değil. O yüzden eğer olaylar level atlamazsa bu savaşa katılmalarını beklemiyorum. Gustang akbabalık yapabilir yine, sonda ortaya çıkıp Zahard tarafını yok edip Baam'a açık ittifak önerebilir.

Ah bir de Po Bidau ailesiyle ilgili emrin hala gizli olması lazım. Bu yeni terfi ettirilen Po Bidau kanı taşıyanlar için eski rütbeliler Adori bunları kayırdı diye düşünüyor. Ama aslında savaşta ölmeleri planlanmış olabilir yani savaşta Evankhell'in Cha'nın önüne konulacaklar ve savaş sonunda hala yaşıyorlarsa Maschenny işlerini bitirecek gibi bir şey olabilir.

Son düzenleme:
Dowon ile konuşan sarı saçlı elemanın prens olma düşüncesi epey arttı gibi ya. Şimdi baktım da Zahard'ın ağzının yanında beni yok. Klonu da olamaz dersek, prenstir o :d

Ah bir de LPB ailesiyle ilgili emrin hala gizli olması lazım. Bu yeni terfi ettirilen LPB kanı taşıyanlar için eski rütbeliler Adori bunları kayırdı diye düşünüyor. Ama aslında savaşta ölmeleri planlanmış olabilir yani savaşta Evankhell'in Cha'nın önüne konulacaklar ve savaş sonunda hala yaşıyorlarsa Maschenny işlerini bitirecek gibi bir şey olabilir.
LPB ailesiyle ilgili ne emri var ki? Raw'lara düzgün bakamıyorum epeydir.

Po Bidau demek istedim yanlış yazmışım
Bir de seni yakalamışken soru sorayım :d
Wangnan'ın silahı kullanmak karşılığında silahın istediği bir kişiyi öldürmesi gerekiyordu. Bunun Baam olduğu düşünülüyor sanırım genel olarak. Ama sence bu Zahard olabilir mi? Karaka ve Wangnan'dan gördüğümüz kadarıyla prensler pek sevmiyor Zahard'ı. Bu silah da prensler için yapılmış olabilir mi sence?

Bir de seni yakalamışken soru sorayım :d
Wangnan'ın silahı kullanmak karşılığında silahın istediği bir kişiyi öldürmesi gerekiyordu. Bunun Baam olduğu düşünülüyor sanırım genel olarak. Ama sence bu Zahard olabilir mi? Karaka ve Wangnan'dan gördüğümüz kadarıyla prensler pek sevmiyor Zahard'ı. Bu silah da prensler için yapılmış olabilir mi sence?
O silahı veren Zahard'dı zaten. Kaderi değiştirmek için olan planının parçası muhtemelen. Baam ilk akla gelen ama diğer prensler olma ihtimali de gayet yüksek. Bu patron denilen kişinin Baam'ın kaderiniyle ne kadar ilgili olduğuna bakınca prensler ve Baam'ın Zahard'ı öldürme kehaneti ilişkili gibi duruyor.

O silahı veren Zahard'dı zaten. Kaderi değiştirmek için olan planının parçası muhtemelen. Baam ilk akla gelen ama diğer prensler olma ihtimali de gayet yüksek. Bu patron denilen kişinin Baam'ın kaderiniyle ne kadar ilgili olduğuna bakınca prensler ve Baam'ın Zahard'ı öldürme kehaneti ilişkili gibi duruyor.
Silahı Zahard mı veriyordu? Orayı hatırlayamadım nedense. Wangnan mefta diyor muyuz o zaman?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık