Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Oyunu oynamayanlar bakmasın.
Yok o abimiz büyücü dediğimiz eziklerle kıyaslanamaz bile. :D Şeytanın kendisiydi o.
Ağır bir şekilde ezmişti Geralt'ı ben bu herife artistlik yapıyordum bir de uhsauhsahu. Sonradan öğrendim nasıl bir şey olduğunu. Wild Hunt liderinden güçlü mü bu adam?

Ağır bir şekilde ezmişti Geralt'ı ben bu herife artistlik yapıyordum bir de uhsauhsahu. Sonradan öğrendim nasıl bir şey olduğunu. Wild Hunt liderinden güçlü mü bu adam?
Wild Hunt lideri güçlü değil. Ondan güçlü karakter çok. Mesela Geralt'ın vampir kankisi Regis ondan çok daha güçlü.

o şeytan en güçlü varlık olabilir, ayrıcasırf oyunlarda var diye biliyorum.

Son düzenleme:
Yen kitaplarda da pekde matah biri değil ki zaten, oyunda fazla abartmışlardı okadar. Ee haliyde gözler onu arıyor.
Loncada ki büyücülerin güçlü görünmemesinin sebebi Loncanın bazı büyüleri yasaklamasıdır. Kadim elfler, kadim vampirler felan baya güçlüydü. Çok nadir varlıklar ve karşılaşmaman gereken varlıklardı. Regis ve Dettlaf üstüste koyup burnunu silebilecek gücteler

Değil. Ciri dizide 12-13 yaşındaydı. Üçüncü oyunda ise 20-21 yaşında.
Sadece 3. oyunu oynadım, büyük olduğunu biliyorum. İkisinin geçmişini temelini oyunların birinde atmış olması lazım diye dedim. Bir yada ikide. Dizide ikisinin geçmişini anlatıyor, ip uçları oraya varıyor. Mantıken böyle olması lazım.

Sadece 3. oyunu oynadım, büyük olduğunu biliyorum. İkisinin geçmişini temelini oyunların birinde atmış olması lazım diye dedim. Bir yada ikide. Dizide ikisinin geçmişini anlatıyor, ip uçları oraya varıyor. Mantıken böyle olması lazım.
İlk iki oyunda Ciri yok. Birkaç yerde bahsi geçiyor sadece. İlk oyun son kitaptan 5 yıl sonrasında geçiyor.

https://oyungezer.com.tr/haber/the-witcher-serisinin-dunden-bugune-hikayesi/detay

Şu yazıyı okumanı öneririm. İlk iki oyundaki hikayeyi anlatıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık