Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

The Witcher

'Dizi - Film Sohbet' forumunda The-Hound tarafından 12 Ara 2017 tarihinde açılan konu

1. Sclader Üye

Sclader (Üye)
    Mesaj Sayısı 392
    Üyelik Tarihi5 May 2013
    Mads ın olmaması iyi olmuş Witcher dediğin adamlar duygudan yoksun sert görünmeli. Madsının yüzüne bakıp öyle bir ifadeyle düşünmek pek olası görünmedi gözüme. Adamın yüzüne bakınca hep efkarlı , dertli, iftiraya uğramış yada hakkı yenmiş, bazende sırıtan adam ifadesi var. Hep k. Emrah rollerinde gördüğüm içindir belki. Henry de biraz sert bakış var ama yüzü yukarda söylenilen gibi çok şekerimsi. Onuda sanırım hep sert bakan ama özünde aşk adamı olan filmlerde gördüğüm içindir belki.
    A. C serisine bi göz at. bayadır o seriye bakmıyorum ama bir kaç tanesi güzeldi son çıkanıda baya iyi diyorlar.
    Bağlantılı hikaye olarak M.E serisi var. Fallout, bioshock, dishonered, Dragon age Hellblade . Kingdom dc millet pek sevememiş ama serinin başlangıç oyunu için gayet iyi.
    Şunu belirteyim hepsinin hikayesi konusu içeriği farklı oyunlar.

2. Eustass Captain Kidd (yavşanks)
    Mesaj Sayısı 7,913
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Yennefer olmamış.Kauçuk havasını veremez bu hatun.

3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,543
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Yennefer için yaptıkları oyuncu seçimi çok kötü olmuş.

4. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 9,032
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Dark Soul oynarken Hatunu Yennefer'e benzetmek süper oluyordu, Witcher'in en sevdiğim tarafı buydu hahaha :hhh:

5. waltor Üye

waltor (Üye)
    Mesaj Sayısı 17
    Üyelik Tarihi17 May 2018

Şu fotoğrafı ne zaman görsem Geralt demek içimden geliyor :D Önerdiğin oyunları araştırcam sağol .

6. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,048
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Ya bu Griffin görevi için Vesemir ile konuşmaya gittiğimde oyun hep hareketimi kısıtlıyor yok mu bir çözüm :(
    Thunderpotion falan deyip backspace bas diyor sonrası sıfır hareket. Ne envantere girebiliyorum ne map açılıyor. Kurulumuna saatler harcamamış olsam silecektim az daha o kadar ayar oldum.

7. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 9,723
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Oyun hatası olsa gerek. Kısıtlama falan yok diye hatırlıyorum. Ya da Youtube'dan izle olmadı o kısmı, belki yol gösterir.

8. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,048
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Olabilir azizim :( Olmadı modlu çalıştırırım. Normal başlatmıştım ilk seferi.

9. MRTFR Yare Yare Daze

10. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 9,032
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Şu eleman varken neden başkasını arıyorlar anlamış değilim, hem karizması da bu işi kaldıracak düzeyde oyunculuğuna girmiyorum zaten :bilmem:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık