Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Witcher (Oyun)

Hiç alışık olmadığım bir tür bu benim. Benzeri olarak Shadow of Mordor oynadım. Ona benziyor sanırım mekanikleri falan.
Shadow of Mordor’a pek benziyor denemez o daha çok batman arkham serisi ile benzer. Witcher’in dövüş mekanikleri falan seni biraz rahatsız edecektir çünkü oyunu seven de sevmeyen de genellikle bundan şikayet ediyor. Hele yüzme olayı tam bir fiyasko ama oyunun dünyası olsun hikayesi olsun oyunun kötü yanlarını sana unutturacak.

Son düzenleme:
En sevmediğim şeylerden biridir bir oyunda.
Oyunda seçimler önemli, o da oyuncuyu ikilemde bırakıp; yaptığı seçimi sorgulaması için. Sürekli böyle seçimler var ama herhangi bir eksiklik hissetmezsin.

Mesela arkadaşın bahsettiği seçimde sadece görevler ve gideceğin yol değişecek. Şu söz aslında oyunu biraz özetliyor. Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all.

Oyundaki karakterler ne tamamen siyah ne de beyaz. Oyun bunu tamamen açıklamadan kararı oyuncuya bırakıp, seçim konusunda pek sınırlamıyor.

Oyunda seçimler önemli, o da oyuncuyu ikilemde bırakıp; yaptığı seçimi sorgulaması için. Sürekli böyle seçimler var ama herhangi bir eksiklik hissetmezsin.

Mesela arkadaşın bahsettiği seçimde sadece görevler ve gideceğin yol değişecek. Şu söz aslında oyunu biraz özetliyor. Lesser, greater, middling, it's all the same. Proportions are negotiated, boundaries blurred. I'm not a pious hermit, I haven't done only good in my life. But if I'm to choose between one evil and another, then I prefer not to choose at all.

Oyundaki karakterler ne tamamen siyah ne de beyaz. Oyun bunu tamamen açıklamadan kararı oyuncuya bırakıp, seçim konusunda pek sınırlamıyor.
Aldım. İnsi, oynarım.

İlk oyunun hikayesini okuyabileceğim neresi var? Türkçe ya da İngilizce fark etmez. Video da olabilir. Oynanış şekli beni sarmamıştı ilk oyunun.

De mi? Tatlı kız en azından. Cast seçimlerini ağır feminist bir gerizekalıya vermişler. O da bilerek bu tipleri seçmiş haliyle.

Netflix=zeplin. İçine etmiş bırakmış resmen. Şunu verin HBO'ya arkanıza yaslanın ve izleyin şöleni. Yazık oldu Witcher evrenine.
Oyun indi.

Hem zenci, hem de kadın Dr. Manhattan yapan, Rorschach gibi bir karakteri üç kuruşluk redneck ırkçılar gibi gösteren, ağzından boş laf çıkmayan Ozymandias'ı çenesi düşük bir ihtiyara çeviren HBO mu?
İşte o rezilliklere rağmen HBO diyorum. En azından sağlam bütçe ayırıp adam gibi bir şeyler sunabilirlerdi.

Bakalım beğenecek misin ilk oyunu merak ettim. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık