Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Teach'in İlk Meyvesi?

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda YAOLH tarafından 25 Kas 2018 tarihinde açılan konu

?

Yami Yami No Mi'den önce meyve yemiş midir?

 1. Evet.

 2. Hayır.

 3. Bir sürü meyvesi vardır.

 4. Meyvesi olmadığı için hakide kendini geliştirmiştir.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
 1. YAOLH Entry Fragger

  YAOLH (Entry Fragger)
  Mesaj Sayısı 116
  Üyelik Tarihi1 Kas 2018
  Hepimiz biliyoruz ki Teach ''Yami yami no mi'' meyvesini tayfadan bir başkası bulduğu için onu öldürmek zorunda kaldı, bu noktada neden meyveyi çalmadı gibi bir konuşma olmuştu sebebi de meyveyi yediği için olduğuydu. Zaten Beyazsakalın gemisinin kurallarında meyveyi kim bulursa o yiyor, onundur. Teach çalsa bile zaten amacı o gemide kalmak değildi.

  Şimdi aşağıdaki resimde meyvenin hala yenilmediğini görüyoruz, bu noktadan sonra görmesekte meyve yeniliyor ve Teach de zaten suikast yapıyor. Meyveyi yeni yediği için gücünü tam kullanamadı ya da tayfa arkadaşı olarak gördüğü Teache bir şey yapamadı diyelim. Karşılık vermeye çalışıp başarısız da olmuş olabilir.[​IMG]

  Thatch aşağıda gördüğünüz gibi sırtından bıçaklanmış yani bırakın savaşmayı meyve gücünü kullanmayı kimin bıçakladığını görmemiştir bile...
  [​IMG]

  Ve işte burdan sonra aklıma gelen şey Shanksın sözleri ''Bu yara bir maceradan ya da Şahin-Göz'den değil'' (Mihawkı kast ediyor, yani Mihawk ve Shanks ya antrenman yapıyor ya da geçmişte düşmandı böyle bir teori de ilerde üretilebilir hayal gücüm sonsuz xd)
  Neyse tekrar dönelim teoriye
  [​IMG]
  Ve Beyazsakala diyor ki ''Bu yarayı bana veren kişi senin adamındı Karasakal Teach'di'' diyor
  Buraya kadar her şey tamam...cümlenin devamında ''Gardımı düşürmemiştim, Dediğimi anlıyor musun Beyazsakal?'' diyor

  Şimdi, Shanks sen bir Yonkousun...Denizin 4 imparatorundan birisisin, cidden gardını indirmediğin halde böyle bir yarayı Teachden mi alıyorsun? Meyvesiz Teachden? hiç sanmıyorum O kadar güçsüz değilsin...Teach zaten birden çok meyveye sahip olabiliyor, neden Yami Yami'den önce başka bir meyve yemiş olmasın ki? Burgess Sabonun üstüne atlayıp meyveyi çalmayı deniyordu demek oluyor ki meyve yami yami no miyle çalınmıyor ve bu çalma olayını çok az kişi biliyor(MFde bu yüzden üstünü örttüler) Bu yüzden Teachin yami yami no mi'den önce de bir güce sahip olduğunu düşünüyorum, haki gücü demek isterdim ama Shanks dediğimiz kişiyi hep hakide ilerde gördük hep böyle düşündük o yüzden haki olarak değil de bir meyve olarak düşünüyorum sizce yemiş midir? yoksa başka bir şey mi vardır?

  Şimdi aklıma gelen hepsi bu kadardı ilk kez teori yazdım sitede bir sürü yanlışım olabilir hayal gücüme de çok kapılmış olabilirim :D yorumlarınızın hepsine açığım
   
 2. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

  Smoker (the White Hunter)
  Mesaj Sayısı 22,212
  Üyelik Tarihi22 Nis 2009
  Teach'in, Thatch'ı nasıl öldürdüğü hiç gösterilmedi. Sırtından bıçakladı diye koyduğun sahne, sadece animede var. Ayrıca Thatch'ın Karanlık Meyvesi'ni yediği de hiç söylenmedi. Teach onu meyveyi yer yemez öldürmüş olmalı, aksi halde Ace meyvenin gücünü gördüğünde şaşırmazdı.

  Meyve döngüsünün nasıl olduğunu ilk önce Caesar, bir sürü yeraltı dünyası üyesinin önünde gösterdi. Sonradan Doflamingo'nun kıytırık bir adamından daha detaylı şekilde öğrendik. Hatta adam o kadar kıytırık ki, adı bile yok. Sen bunun çok gizli bir bilgi olduğunu iddia etmişsin.

  Shanks'ın yarası öyle çok derin yahut ölümcül bir yara değil. Dediğin şekilde bir durum olsaydı, Teach'ten daha güçlü olduğunu düşündüğün Shanks onun ipini çekerdi. Sadece buradan bile yaranın adil bir dövüşte verildiği belli oluyor. Zaten Teach'in o yarayı verdiği silah da gösterildi.

  İlk teorin olduğu belli. Çünkü teorini destekleyecek hiçbir kanıt sunmamışsın.
   
 3. YAOLH Entry Fragger

  YAOLH (Entry Fragger)
  Mesaj Sayısı 116
  Üyelik Tarihi1 Kas 2018
  hmm sağ ol
   
 4. Meiou Meiou Shirubāzu Reirī

  Meiou (Meiou Shirubāzu Reirī)
  Mesaj Sayısı 6,659
  Üyelik Tarihi11 Ağu 2017
  Eline sağlık :D
   
 5. YAOLH Entry Fragger

  YAOLH (Entry Fragger)
  Mesaj Sayısı 116
  Üyelik Tarihi1 Kas 2018
  :utaniyorum::utaniyorum:
   
 6. Miora Pro-Asosyal

  Miora (Pro-Asosyal)
  Mesaj Sayısı 858
  Üyelik Tarihi8 Şub 2011
  Sanmıyorum ama belki de anormal vücudu ve birden fazla meyve yemesi yami yami değil daha önceden yediği bir zoan ile alakalı olabilir. Gücünü sakladığı için de kimse meyveyi bilmiyordur. Ama ben de 3. meyveyi (muhtemelen zoan) sonradan yediğini veya yiyeceğini düşünüyorum.
   
 7. Blackraven nbk.dll

  Blackraven (nbk.dll)
  Mesaj Sayısı 1,284
  Üyelik Tarihi5 Mar 2016
  @Smoker gençlerin şevkini kırma ,bırak yazsınlar :) Eline sağlık birdaki teorinde daha iyi araştırma yapıp yazarsan daha güzel olacaktır...:good:
   
 8. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

  Smoker (the White Hunter)
  Mesaj Sayısı 22,212
  Üyelik Tarihi22 Nis 2009
  Doğru şekilde yazıldığı sürece sorun yok.
   
 9. YAOLH Entry Fragger

  YAOLH (Entry Fragger)
  Mesaj Sayısı 116
  Üyelik Tarihi1 Kas 2018
  evet ben de başka bir şey olduğunu düşündüm
  şevkim kırılmadı aklımda hep değişik teoriler var ama dediği gibi sağlam kanıtlar olursa daha mantıklı olacaktır sağ ol
  :3
   
 10. Hakuba-EneL ben vururum toprak atarlar

  Hakuba-EneL (ben vururum toprak atarlar)
  Mesaj Sayısı 3,877
  Üyelik Tarihi30 Nis 2017
  Smoker, Teach bu meyveyi meyve kitabından mı öğrenmişti tam hatırlamıyorum da ?
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık