Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfadaki Sevmediğiniz Kişi

Sevmediğiniz üyeler?

• Kullanılan toplam oy
    142
Doğruyu söylemek gerekirse Robin, Franky ve Luffy hariç, diğerlerinin karaklerlerinden ve davranışlarından hoşlanmıyorum.

Sanji'de kadın hastalığının ve centilmenliğin cılkını çıkartıyor. Zoro havalı/sert çocuğu oynanayan bir tip olması ve yön bulma esprisi bayıyor.

Nami, Chopper, Brook ve Usopp gibileri ise her yerde ve olayda aşırı ve abartılı tepki veren. Korsanlık ile alakası olmayıp, başka amaçlar için tayfaya katılan ama bunu yaparken bile şeyi üçbuçuk atan tipler. Korkma Replikleri için bulunduruluyorlar ellem...

Birden fazla seçenek seçme şansı olsa daha iyi olurdu. Neyse sonuç olarak Brook'u seçtim, absürd bir şey çıkaracam diye iyice ucubeleştirdi Oda.

Usopp, Nami ve Brook'u sevmiyorum.

Luffy, Zoro, Chopper, Franky ve Robin olsa da olur olmasa da olur.

Sanji reisi severim bir tek.

Champion

Brook'a bastım. Müziği kötü, tavırları kötü, kılıç kullanması vasat, olmasa da olurdu bence. Franky bir aley falan yapar müzik için. Hepsini geçtim süpernovalardan biri vardı müzik aleti kullanıyordu. İsmi gelmedi bir türlü aklıma, o adam fena. Law doktor o da müzisyen olarak gelse tayfa uçardı ama imkansız tabi. :D
Barto fanı olan adam bütün tayfaya sever:artiz:

Hiç biriyle sorunum yok hepini eşit seviyorum Usop hariç ne olursa olsun kimse kaptanına karşı çıkamaz bence sen kimsin lan ? Saçma sapan bi gemi yüzünden artistlikler falan

Roronoa Zoro

Sanji ve Brook dışında gerisi ölebilir. :/

Robin'i unutmuşum.

@MDL_Roronoa müzik zevkin yok senin :/

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık