Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soru 1
Zoan sınıfının balık türü meyveleri varmı?(köpekbalığı,şayet varsa suya giremeyeceğine göre bunun ne anlamı kalır?
Soru 2
Ayrıca mistik meyve olarak Gorgon çıksa taşa çevirme gücünü hancock geri çevirebilirmi?
Soru 3
Herhangi bir organı olmayan yıllarca aç susuz yaşayabilen brooka gaz işlermi
Soru 4
Elmas jozunun elmas üretebilme özelliği varmı?Varsa kopan kolunun yerini ne kadar doldurur?
Soru 5
Magellan kimden dayak yedi?
Soru 6
Odanın seride birçok yerde söz ettiği Wano ülkesinin bir arc olarak karşımıza çıkma ihtimali nedir?
Soru 7
Elbaf yeni dünyada mı?
Soru 8
Oda tayfayı yeni bir enel arcı için aya yollarmı?
Soru 9
Neden One Piece "korsan" teması varken episode 0 harici adam gibi bir gemi savaşı göremedik?
Soru 10
Lawın yaptığı room içerisindeki ayırma işlemini sadece law mı yapabiliyor? ayrıca kendisini bölebilirmi?

Süreniz 40dakikadır.İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.
1. Henüz görülmedi. Büyük ihtimal de yoktur.
2. Çeviremez. Her meyvenin kendine has özelliği vardır. Ancak bu durum Paramecia türleri ve Bazı Logia türleri için geçerli.
3. İşler. İşledi de.
4. Böyle bir gücü olduğu gösterilmedi. Ne tür meyve yersen ye, kopan organı düzeltemezsin. Gerçek bedende o kol gitmişse, element kullanarak yerine yenisini yapamıyorsun.
5. Teach'in tayfası ya da serbest bıraktığı mahkumlardan.
6. %95 bana göre.
7. Grand Line'da olduğu söylendi. İhtimal dahilinde.
8. Yollamaz. Hem bizimkiler uzayda nefes alamaz, hem oraya kadar gidemez, hem de gereksiz olur. Çok gerekliyse Enel'i indirir.
9. Tek bir hat üzerinden gittiğimiz için görmememiz normal. Zaten Episode 0'da da gemi savaşı olduğu söylenemez. Dediğin tarz bir savaş ancak seri sonunda çıkar.
10. Sadece kendi yapar. Başka materyallerle yer değiştirebildiğinden kendini de bölebileceğini düşünüyorum.

Smoker ben Naruto'dan sormak istiyorum.

İki tane sage mod gördük , kurbağa ve yılan(ejderha)
Naruto sage mod ile Rinnegan kullanıcısını yendi ama Rinneganın gerçek güçlerini kullanmadı Nagato. Susanoo , tskuyomi , amaterasu gibi güçlere karşı Naruto'nun sage modu bir işe yararmı ?

Kabuto'nun sage modu sence fazla abartılı değilmi , adam iki tane sharingan'a karşı vs atıyor ve gayet cool davranıyor. Buna göre hangi sage mod daha güçlüdür. Bunların birbirine karşı üstünlüğü varmıdır.

Naruto vs Kabuto olsa hangisi daha avantajlıdır. ( Kyuubi'siz )

Smoker ben Naruto'dan sormak istiyorum.

İki tane sage mod gördük , kurbağa ve yılan(ejderha)
Naruto sage mod ile Rinnegan kullanıcısını yendi ama Rinneganın gerçek güçlerini kullanmadı Nagato. Susanoo , tskuyomi , amaterasu gibi güçlere karşı Naruto'nun sage modu bir işe yararmı ?

Kabuto'nun sage modu sence fazla abartılı değilmi , adam iki tane sharingan'a karşı vs atıyor ve gayet cool davranıyor. Buna göre hangi sage mod daha güçlüdür. Bunların birbirine karşı üstünlüğü varmıdır.

Naruto vs Kabuto olsa hangisi daha avantajlıdır. ( Kyuubi'siz )
Tsukuyomi'ye karşı yarar, ama diğerlerine karşı yaramaz büyük ihtimal.
Kabuto'nun elinde sadece Sage mod yok, başka güçleri de var. Bu yüzden kafasına göre takılabiliyor.
Açık ara Kabuto derim.

serinqec01

Smoker-san seride pek fazla ölüm görmediğimizi farkettim. Sadece kötü korsanların sivil katliamlarını anlattılar, Ace, Blackbeard ve Bellemere-san'ın ölümünü bariz bi şekilde gösterdiler sadece. Smoker-san, Luffy sizce bu güne kadar birini öldürmüşmüdür? Ne bileyim kavgadan, yumruktan sonra toparlanamayan biri varmıdır?

Naruto'dan soru alıyorsunuz sanarım :p Sorum şu Nagato Rinneganı nasıl açtı ? Kendisi anlatıyordu Naruto'ya Yahiko'yu biri öldürüken içimdeki gizemli güç çıktı adı Rinnegan'dı.Falan ama sonra Tobi ona ben verdim dedi.Olayın gerçeği nedir?

Smoker-san seride pek fazla ölüm görmediğimizi farkettim. Sadece kötü korsanların sivil katliamlarını anlattılar, Ace, Blackbeard ve Bellemere-san'ın ölümünü bariz bi şekilde gösterdiler sadece. Smoker-san, Luffy sizce bu güne kadar birini öldürmüşmüdür? Ne bileyim kavgadan, yumruktan sonra toparlanamayan biri varmıdır?
Hayır, öldürmedi. Yendiği rakiplerin hepsini ayakta gördük sonradan.

Naruto'dan soru alıyorsunuz sanarım :p Sorum şu Nagato Rinneganı nasıl açtı ? Kendisi anlatıyordu Naruto'ya Yahiko'yu biri öldürüken içimdeki gizemli güç çıktı adı Rinnegan'dı.Falan ama sonra Tobi ona ben verdim dedi.Olayın gerçeği nedir?
Olayın teorisi, Madara ölmeden önce açtığı Rinnegan'ı kendisini diriltmesi için bir Uzumaki'ye vermesi için Tobi'ye teslim etti. Tobi'de Nagato'yu ailesinden ayırıp ona Rinnegan'ı taktı. Gerçeğin bu olduğu sanılıyor.

abi law schibukaimi the eleven supernovamı
Shichibukai.

Narutodan sorum.

hacı Izanagi şu hayal dünyası ile gerçek dünyayı yönetme gibi bişi diyolardı yada benim bildiğim gibi anlatayım izanagi ile ölümcül bir darbe yesen bile bir sharingan gözüne karşılık o saldırıyı yememişsin gibi devam edebiliyorsun değilmi ? yanlış anlamışsam doğru tanımını yapabilirmisin ?

ikinciside Izanagi tmmda Izanami ne ?
Izanagi ile kendi gerçekliğini yaratıyorsun. Yani o an olan olay, sen nasıl istiyorsan o şekilde gerçekleşiyor.
Izanami de, Izanagi'de yaratılan alternatif kaderin yerine, kaderin ne olacağına karar veriyorsun.

Izanami tekniğinin tam özelliğini tam göremediğimizden tam bir cevap veremiyorum. Açıklanan tüm bilgi bu kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık