Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Solo Leveling (Final)

Yok aslında cevabı dediklerimin
.Kendi dünyasında anlattıklarının cevabı olsa da hikayeyi işleme biçimleri bir yerden sonra sıkıyor.Genelde çoğu çin ,kore yapımı şeyler hep benzer.Bir çeşit edebi akım mı desem bilemedim.Bu tarzda yazılıp çizilen şeyler içinde bence bir efsane seri falan çıkmaz.Çerezlik olarak kalmaya mahkumlar
Bu dediklerinin çoğu light novellerin sorunu. Japon serilerinde de aynı sorun var. Japonyada da toplasan sağlam okunacak ln 2 elin parmaklarını geçmez. Bunun sebebide bence editörlerinin olmaması. Yani “ne saçmalıyorsun ulan sen” diyen biri olmaması.

Mesela eleman başka dünyaya geçer, birkaç bölüm içinde o dünyanın en güçlüsü olur. Peki sonra. Düşman gelir nanik yapar buna kaçar gider. Bir iki bölüm sonra aynı düşman gene gelir gene nanik yapar.

Ancak dediğim gibi bu seride noveli okursan bu elemanın neden bu kadar hızlı güçlendiği anlatılıyor.

benim karınca mevzusu sinirlerimi bozmaya başladı. Asya'da karıncayla ilgili bir mit var mı? HxH'dan sonra burada da işlenince sanki o bölümleri tekrar okuyacakmış gibi hissettiriyor...

Karınca ne abi ya. HxH'yi de karınca muhabbeti yüzünden bırakmıştım, yok efendim karıncaymış da, evrimleşip güçleniyorlarmışta... Bırak ya, karınca lan bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık