Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

John Wick 3'e gidecek olan var mı? 12 gün sonra vizyona giriyor. Ve daha 1 ve 2sini izlemedim 3'e gitmeyi planlıyorum.:D
1 ve 2 yi kesinlikle izle bir insan bir köpek için neler yapabiliyor onu görürsün:D
Şaka bir yana kaliteli aksiyon filmlerine aç kalındığı bu dönemlerde parlayan bir yıldızdır john wick. 1 ve 2 de karaktere iyice ısınacaksın ve böylelikle 3. filmden çok daha fazla keyif alırsın. Hani 1. ve 2. film fazla bağlantılı diyemem ama 2. ve 3. film bağlantılı. Çünkü 2. filmde yaşananlar sonucu 3. film oluşuyor. Yani demem şu ki hepsini izle bence:D

1 ve 2 yi kesinlikle izle bir insan bir köpek için neler yapabiliyor onu görürsün:D
Şaka bir yana kaliteli aksiyon filmlerine aç kalındığı bu dönemlerde parlayan bir yıldızdır john wick. 1 ve 2 de karaktere iyice ısınacaksın ve böylelikle 3. filmden çok daha fazla keyif alırsın. Hani 1. ve 2. film fazla bağlantılı diyemem ama 2. ve 3. film bağlantılı. Çünkü 2. filmde yaşananlar sonucu 3. film oluşuyor. Yani demem şu ki hepsini izle bence:D
Bilgi için tessekurler. Ustteki mesajda kalinlastirdigim yerden bahsettim. Adamin adı gectigi zaman bir korku var herkes de.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık