Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Attack on Titan

Adam ana karakter, ne diye sitem ediyorsun ki?
Dostum yazdığımın tamamına değil de, sadece bir cümlesine takılırsan yanlış anlaman normal. Eren'in ana karakter olduğunun farkındayım. Ölen karakterler favori karakterlerim olduğu için ve onlara üzüldüğüm için o şekilde yazdım. Eren'i örnek vermem de zaten ana karakter olmasından dolayı.

Dostum yazdığımın tamamına değil de, sadece bir cümlesine takılırsan yanlış anlaman normal. Eren'in ana karakter olduğunun farkındayım. Ölen karakterler favori karakterlerim olduğu için ve onlara üzüldüğüm için o şekilde yazdım. Eren'i örnek vermem de zaten ana karakter olmasından dolayı.
Dediğin kişilerin sevdiklerin olduğunu anladım zaten ama "X'i mi izleyeceğiz?" cümlesi genelde sevilmeyen ve görmek istenmeyen kişiler için kullanılıyor. O nedenle yazmıştım.

Sizden biri gitti geriye ikisi kaldı zırhlının akibetide çok iyi sayılmaz oda kaçamayacak.
Ben bir taraf tutmuyorum, ben iyi yazılıp işlenmiş karakterleri seviyorum. Antagonist ya da protagonist olması çok fark etmiyor. Ama genelde antagonistler daha güzel işlenmiş olduğundan sanki hep kötü tarafı tutuyormuş gibi görünüyorum.

Ayrıca bahsettiğim sahne Zeke ve Eren'in karşı karşı geldiği sahne. Okurken çok etkilemişti umarım anime hakkını verebilir.

Dediğin kişilerin sevdiklerin olduğunu anladım zaten ama "X'i mi izleyeceğiz?" cümlesi genelde sevilmeyen ve görmek istenmeyen kişiler için kullanılıyor. O nedenle yazmıştım.
Anladım. O açıdan bakınca haklısın aslında. Benim anlatımım da biraz zayıf kalmış ama niyetim başkaydı. Erwin&Armin...:/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık