Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Shingeki No Kyojin (Anime)

'Anime Sohbet' forumunda Integrale tarafından 30 Nis 2013 tarihinde açılan konu

1. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Notanymore (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 2,370
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Ben bu konuda benzer şüphelere iki olayın sonucunda düşmüştüm.
    İlki Annie'nin hikayesiydi. Bu kızdan çok şey çıkacak gibi görünüyordu. Babasının ona son sözü benim için çok önemli bir detaydı.
    (Şimdisi için bir şey demiyorum. Spoiler vermemek adına.)
    İkincisi ise Berthold'un bu sezon bambaşka birine dönüşmesi olayıydı. Nedir motivasyonu, diye düşünüyordum. Armin onu yerken o son çaresiz anı bu yüzden brni çok vurduydu.
    Bütün öfkem geçmişti ona.

2. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,394
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Evet, bunlar da akıl kurcalayana detaylar. Bilturlu bir kardeşimize göre de açıklaması var. :oleyo2:

3. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Mesaj Sayısı 2,370
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Teori kurmak, açıklama yapmaktan daha eğlenceli. :fool:

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,394
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    İyi eğlenmeler. :oleyo2:

5. Bilture19 Kekka dake da.

Bilture19 (Kekka dake da.)
    Mesaj Sayısı 1,218
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Var açıklaması ama o açıklama animede gelene kadar düşünmek daha güzel.

6. Boş avuntular bunlar. Tek gayesini gerçekleştiremeden öldü gitti. Diriltip sorsak olsun yargılasınlar yeter ki bodrumumu göreyim derdi rahmetli. İnş Armin de denizi göremeden ölür diyeceğim de çoktan görmüştür belki mangada. :(

7. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Mesaj Sayısı 2,370
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Ama o amaçtan vazgeçmişti. Askerleriyle beraber ölüme giderken, "madem hepsini ölüme gönderiyorum, önlerinde ben olmalıyım " diyerekten kararını vermişti. Diriltip sorsak "İyiki benim için Armin'i de feda etmemişsiniz." derdi.:üzgünüm:

8. Amacından vazgeçmedi, o an için vazgeçmek zorunda kaldı. O askerleri o şekilde gaza getirebilecek tek kişi oydu. Elinde başka bir plan olsaydı kesinlikle o planı uygulardı; fakat tek şansı oydu. Orada başarısız olsalardı bir daha asla oraya kadar gelemeyeceklerdi. İkimiz de biliyoruz ki sağ kalsaydı bir şekilde, koşa koşa bodruma gider, babasının sözlerini kanıtlamanın huzuruna ererdi her şeye rağmen. Ha, ama bence de Armin'in kendisi için feda edilmesini istemezdi. Büyük adamdı neyse. :(

9. Notanymore D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

Mesaj Sayısı 2,370
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Eğer o askerleri feda etmek için onun liderlik etmesinden başka bir yol olsaydı gene de yapmazdı.
    Onca askeri ölüme gönderiyorsa en önde onun olması gerekirdi. Bunun farkındaydı. Levi'a teşekkür ederken bence hayalinden çoktan vazgeçmişti.

Ve evet. Çok büyük adamdı. :alkis::respect::tmm::ühü:

10. İnari Söylesene neden ŞANJİ

İnari (Söylesene neden ŞANJİ)
    Mesaj Sayısı 502
    Üyelik Tarihi9 Ara 2018
    Manga'yı okurken de bir an inanamamıştım. Reyiz ADAM gibi yaşadı ADAM gibi öldü. Dinlenmeyi o da hakediyor. :ühü:

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 1, Ziyaretçi: 0)

1. Lifeless
Yukarı Çık