Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Urouge diye küçümsediğin adamdan taş çatlasa Dof,Mihawk ve Wewıl üstündür.Hadi belki hancock.
Croco gibi adamlar kıyaslanmaz bile
Bizim tayfa surekli shickilerle ugrastigi icin cok eziliyor ama super novalardan hic biri alamazdi shickilerden hic birini, supernovalar yeni korsanlarin shicki birligimi oluyor o zaman. Seviye olarak.

Hükümetin köpeğidir. İster hükümetin tehlikesinden korunmak için olsun, isterse de bir çıkar için olsun. Adam hükümetin köpeği olmadan o istediği şeyi elde edemiyorsa demek ki o adamın istediği şeyi yapabilecek gücü yoktur. Haliyle de yanına devlet babanın gücünü alıyor.

Benim şaşırdığım olay %56 oy oranı. Sanırım insanlar "köpek" kelimesini hakaret alıp sevdiği bir shichibukai karakterden dolayı gücüne gitmiş aksi yönde oy kullanmış :) Çok bariz bir konu bu yani aşırı bariz. Korsan demek kurallara karşı kendini özgür kılmaktır bir nevi, düzene başkaldırı. Sen korsansın ama o karşı çıktığın düzenle işbirliğine gidip belli bir çerçevede anlaşma yapıp onların boyunduruğuna giriyorsun. Varlık sebebine ters. Bunun çıkar ilişkisi olması savunması ise saçmalıkta zirve. Elbette karşılıklı çıkar var bunda yoksa niye yapsınlar. Ayrıca konuyla ilgilenenler shichibukaiların gerçek hayattaki karşılıklarına ve onların korsanlar arasında nasıl göründüklerine baksınlar. En azından gözünüzde canlandırın :)

İlk sayfalarda Smoker ile konu sahibinin tartışması var isteyen ona da bakabilir, daha da ikna olmazsanız yapacak bir şey yok takılın :D

Evet dedim ama hepsinin bir planı olduğu için onlar hükümeti kullanıyor Mihawkın amacını ve adamlarını göremediğimiz için sadece onunki köpeklik olabilir diye düşünüyorum ( şimdilik )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık