Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks'ın Amacı Ne Olabilir?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Luffy'den pek farklı değildir ama halihazırda sahip olduğu özgürlük ona yetiyor olabilir veya biz farkında olmadan o da güçleniyordur.
Bence yeni dünya ya da grandlineda az biraz adını duyurmuş adamlara kol kanat geriyor ve yanında tutuyor. Bu şekilde güç kazanırken bi nevi oyajinin farklı versiyonu oluyor. Zira Wbye gönderdiği elemanı da belli bi ödüle sahip biriydi. Yeni olduğu da belliydi.
Kaido zoan ordusu ve Wano, BigMom devlik, teknoloji, ırklar, bağlantılar ve Germa, Teach gücünü kanıtlamış kötülükle nam salmış adamlar, mahkumlar ve şeytan meyveleri, Shanks da potansiyeli olan veya tek kalsa yem olacak önemli çaylakları ve gücünden etkilendiği adamları toplayan biri gibi. Shanksın sistem daha yavan gelse de daha işlevsel ve hareketli olabilir. Üstelik çekirdek tayfa da epey sağlam gibi.

E.oda Shanksın kolu gittikten sonra hiç güç kaybu yaşamadığını söylüyor.
Oda'ya mı inanalım yani. Şakası bir yana, kolu kaybettikten 5 dk sonra aynı gücünde değildi herhalde. Hatta kolunu kaybetmeden önceki halinden bile daha güçlü olabilir şimdilerde. 10 sene önce yonkou mu değil mi bilinmiyor?

Hayat görüşünden bahsediyorum ben genel olarak, koldan önce k.k için tayfa arıyordu bence. Köy köy geip iradeli çocuk aradığını sanmıyorum.

Kaptanının yapamadığını yapacak veledi bekliyor. BB tarafından öldürülmezse en büyük 2 müttefikten biri olur(Devrim ordusu ve kızılsaç korsanları) dünya hükumetine karşı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık