Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Animesini izlediğim dönemlerde trebol konuşunca kusmuğum konuşuyor gibi hissediyordum çok berbar bir tasarım be.

Tayfadan soracak olursanız Bizim hello kity kılıklı çoppa.

Edit: Ivankov’u tek komik bulan ben değilimdir umarım :( gayet trollüyor milleti ölüyom bayılıyorum diyerek sonra çakıyor şamarı :oleyo:

Animesini izlediğim dönemlerde trebol konuşunca kusmuğum konuşuyor gibi hissediyordum çok berbar bir tasarım be.

Tayfadan soracak olursanız Bizim hello kity kılıklı çoppa.

Edit: Ivankov’u tek komik bulan ben değilimdir umarım :( gayet trollüyor milleti ölüyom bayılıyorum diyerek sonra çakıyor şamarı :oleyo:
Aynen Iva-chan'in bu listede olmasi sasirtti beni. Serinin komik abilerinden birisi. Niye 20 kisi itici bulmus ki acaba.

Kahrolsun homofobikler :p

Dof yok mu Dof :D
Tabii ki en itici denemez çünkü rakipleri çok güçlü ama nedense Dof da bana itici geliyor. Banu Alkan ceketiyle ağır abi edaları sergilemesi itici. Karakter ve tasarım uyumu en iyi olan Croco'dur.

Not: Listeden Iva'yı seçtim. Foxy'i falan zaten insan yerine bile koymuyorum o yüzden oy vermeye bile değmez.

Sanji olsaydı Sanji derdim oylamada

Moriah blackbeard a dalınca gözümde değer kazandı ve artık ölü kimi sevsem ölüyo

Dof yok mu Dof :D
Tabii ki en itici denemez çünkü rakipleri çok güçlü ama nedense Dof da bana itici geliyor. Banu Alkan ceketiyle ağır abi edaları sergilemesi itici. Karakter ve tasarım uyumu en iyi olan Croco'dur.

Not: Listeden Iva'yı seçtim. Foxy'i falan zaten insan yerine bile koymuyorum o yüzden oy vermeye bile değmez.
Doflamingo adamdır bir yenildi dünya dengeleri alt üst oldu adam öyle böyle değerli değil yaw kaido kafayı yedi yüzlerce cephe kapandı kara borsa felç adamdır dof ADAMMM

Doflamingo adamdır bir yenildi dünya dengeleri alt üst oldu adam öyle böyle değerli değil yaw kaido kafayı yedi yüzlerce cephe kapandı kara borsa felç adamdır dof ADAMMM
Ben adam değil demedim ki. Belki konu o olsa onu da derdim orası ayrı tabi. :D
Karakter tasarımı itici bana göre. Kıllı bacağın üstüne topuklu ayakkabı, pembe kıyafetler ve kuş tüylü ceket giyen ama ağır abi takılan, millete eziyet eden bir tip yani sonuçta. Düpedüz itici olsun diye yaratılmış. :D

Ben adam değil demedim ki. Belki konu o olsa onu da derdim orası ayrı tabi. :D
Karakter tasarımı itici bana göre. Kıllı bacağın üstüne topuklu ayakkabı, pembe kıyafetler ve kuş tüylü ceket giyen ama ağır abi takılan, millete eziyet eden bir tip yani sonuçta. Düpedüz itici olsun diye yaratılmış. :D
Vallaha anlatırken benim bi arkadaşım var aynı o olduğunu fark ettim adamaa güçlü psikopat görüntüsü vermiş bence kişiliğine uygun yapmış bi tek o pembe ayakkabılar beni öldürüyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık