Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sea of Thieves Yelkenler fora

Kısaca:Sea of Thieves; denizlerde yelken açmaktan savaşmaya, keşfe çıkmaya ve yağma yapmaya kadar korsan yaşamını tecrübe etmek ve kendi başınıza bir efsaneye dönüşmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.
Oyunu illaki bir yerlerde duymuş ya da görmüşsünüzdür geçenlerde resmi olarak türkçeleştirildi oyun.Kendisi ilk satırda görebileceğiniz gibi bir açık dünya korsancılık yağmalama keşfetme hazine arama'ya dayalı bir oyun.Oyunda filoda kurabiliyorsunuz.Hepsi bir araya gelince illaki başka birileride düşünmüştür ama konu açan olmamış, eh bende dedimki bizimde bi kurulu filomuz olmasın mı?
Tabi oyunu ben şahsen hiç bilmiyorum bu zamana kadar ingilizce olduğu için ve oynayacak kimseyi bulamam diye girmedim.
Trollemeden keyif alarak oynamak isteyecek bir topluluk kurabileceksek @Smoker san güzel bi konu başlığı açsın bu konuyu siler ordan hem katılım alır hemde görüş bildirimi yaparız.Eğer beklediğimiz kadar bi katılım olursa belki discord kanal üzerinde bu oyuna özel bi sekmede açabilirler.
Neyse bu bir katılım yoklama konusudur aşşağıya oynanış görüntüleri bırakıcam sizden ricam gerçekten istekli olanlar yazsın.
Oyun şu an cadılar bayramı indiriminde 45,75TL dir. Gamepass üyeliğiniz var ise ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yeni konu açmaya gerek yok, bu konu üstünden organize olabiliriz. KorsanFan Filosu kurarız dediğin gibi geniş bir kullanım alanı varsa.

Bu oyunu çok beğeniyorum ama ortalama üstü bir bilgisayar lazım oynamak için. Çok kasmıştı en son denediğimde.

Ya,bu oyun potansiyelli bir oyun.

Ama malesef sürekli oynanacak bir oyun değil.
Oyunda oyuncular arası ticaret,ortak alan olmadığı sürece hiç haz vermiyor.

Savaş kazan npc'ye sat.sattiklarinla daha iyi kıyafetler vs al.

En son böyleydi oyun.muazzam potansiyeli olan bir oyun.

Puzzle pirates oyununu uyarlasalar keşke buna.

Bir dönem arkadaşlarımla oynamıştım 1 haftadan sonra sıkıyor. Oyunda gelişme oşmadığı için biraz amaçsız kalıyorsun. Achivement sevenler için biçilmiş kaftan ama

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık