Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji, Roronoa Zoro'nun Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı ?

• Kullanılan toplam oy
    130
Adamın şu saldırılarını yeni dünya versiyonu olan '' Haki '' ile bir uyarla, o zaman gör bakalım sadece çelikten mi oluşuyor.

Adam '' Kılıç meyvesi '' yemiş. Normalde çelik meyvesi yememiş bu adam Kılıç adam. Kendisi meyvesinde usta olduğu için kılıç vücudunu '' Çelik '' sertliğine ulaştırmış bana göre.

Sadece çelikten ibaret bir karakter dersen komik olur bu yüzden.

Tırpanlı Killer'dan daha iyidir gözümde bu adam teknik bazında.
Daz sağlam bir arkadaş aslında o izlenimi veriyor bir koramiral eder mi diye düşünüyorum ama sonra hapiste kapatıldığı kat aklıma geliyor yok herhalde etmez diyorum güçlüsünden vergo gibi bir koramiral.Maynard gibi olmasına olur ama onun da bir önemi yok.

Adamın şu saldırılarını yeni dünya versiyonu olan '' Haki '' ile bir uyarla, o zaman gör bakalım sadece çelikten mi oluşuyor.

Adam '' Kılıç meyvesi '' yemiş. Normalde çelik meyvesi yememiş bu adam Kılıç adam. Kendisi meyvesinde usta olduğu için kılıç vücudunu '' Çelik '' sertliğine ulaştırmış bana göre.

Sadece çelikten ibaret bir karakter dersen komik olur bu yüzden.

Tırpanlı Killer'dan daha iyidir gözümde bu adam teknik bazında.
1- Kılıçgillerin bina parçalamasından etkilenmem mı gerekiyor?
2- 2 yıl öncesinde kimde haki var, yok muallak. Gerçi kılıçgillerde haki bir harika dostum.
3- Meyvesinde kılıç varsa bitmiştir zaten. Ötesi tartışılabilemez, yoksa komik olur.
4- Evet yineliyorum, Daz iriyarı ama içi kofti bir çelik yığınıdır. Teknik meknik, göz boyama.
5- 0'indan tut, 3' üne kadar harika karakterlerin bulunduğu Baroque örgütünün yüz karasıdır Daz.

Listede neden kadın rakipleri de var?
Sanji onları kesinlikle yenemezdi.

Aslında zaman atlaması öncesinde Zoro'nun o arctaki seviyesiyle Luffy'nin rakiplerini, Sanji'nin o arctaki seviyesiyle Zoro'nun rakiplerini yenemeyeceğini düşünürdüm. Ama zaman atlaması sonrasında Zoro'nun karşısına dengi biri gelmediğinden net bir şey diyemiyorum.

Mesela Pica. Adamın golem hali çok güçlü olduğundan Zoro'ya sorun çıkardığı doğrudur. Ama bence Sanji'nin gözlemi Zoro'ya göre çok daha gelişmiş olduğundan Pica'yı yakalama konusunda Zoro'dan daha başarılı olurdu. Pica fiziksel formuna geçtikten sonra ise pek bir gücü olmadığı ortaya çıktı zaten. O yüzden Sanji de yenerdi onu.

Ama Hawkins niye yazıldı anlamadım. :artiz:
Sadece Zoro ile karşılaştılar ve Zoro bir hamle yaptı. Vs'nin devamı gelmedi. Bu mantıkla düşüneceksek Fujitora da Zoro'nun rakibiydi. :artiz:
Ama Zoro vs Hawkins, Sanji vs Hawkins konuşacaksak...
Son sayıya kadar "yenemezler" derdim de. Çok ezik olduğunu gördük sonunda. Bence ikisi de yener.

Daz sağlam bir arkadaş aslında o izlenimi veriyor bir koramiral eder mi diye düşünüyorum ama sonra hapiste kapatıldığı kat aklıma geliyor yok herhalde etmez diyorum güçlüsünden vergo gibi bir koramiral.Maynard gibi olmasına olur ama onun da bir önemi yok.
Daz 2 yıl sonra yer çok rahat Maynard'ı falan.

Bellamy'nin Spring Hopper atağının yıkım gücü mangakanın deyimiyle çok daha artmış, öyleki hakiyle destekli vurdu Luffy'nin hakiden zırhını deldi. Saldırının gücünü hisset diye boşada demedi. Bellamy bile tekniğinin gücünü çok daha artırmışken Daz Bones yerinde saymıyor. Bellamy'den çok daha güçlü olmuş ve Maynard'ı rahat yenecek seviyeye gelmiştir.

Daz Bones >>> Maynard bence net ( Tabiki zaman atlaması sonrası yeni dünya versiyonlarıyla )

Son düzenleme:
Bunların en güçlüsü hawkins olmasına rağmen page1 dan güçsüz. Yani cevap hepsi.
OHA kizlar varmis lan. Tamam onlar disinda hepsi.

Yanlış hatırlamıyorsam Sanji çeliği Jyabura ile olan savaşında aşmıştı,Daz Bones'a karşı kazanma şansının olduğunu sanmıyorum .Zoro'dan daha hızlı olsa bile Kaku'nun saldırılarına cevap verecek yıkıcı saldırıları yok Sanji'nin.Ryuma'ya gelirsek Brook ,Ryuma ile Zoro'nun aynı yıkım gücüne sahip olduklarını dövüşün kısa süreceğinden bahsetmişti .Hawkins'e Zoro da üstünlük kuramadı .Sanji'nin rakipleri de Sanji gibi yıkıcı gücü olmayan rakipler genelde.
Daz Bones,Kaku,Ryuma ve Hawkins dışındakilere karşı kazanabilir Sanji.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık