Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Yapabilirdi. Ama kılıç ustalığı,Taka No me ile yaptığı vsler ve Hakide zirve oluşu(tahmin) onu Shanks'ı karşısına almamasina itmis olabilir.
Ben öyle düşünmüyorum. Shanks'ı analiz edelim. Shanks uzun zamandır Yonkou'luk yapıyor ayrıca şeytan meyvesi de kullanmıyor. Sence bu normal mi ? Gördüğümüz diğer Yonkouların hepsinde türünün en iyilerinden şeytan meyveleri varken hem de. Sakazuki yarı ölü Wb'den dayak yiyen birisi. Ayrıca diğer Amirallerden de ahım şahım bir güç fazlası yok. Daha önce yaptığı amirallik savaşından dolayı bunu da biliyoruz. Şimdi sen diyorsun ki bu adam istese alabilirdi. Adam Luffy'i gelecekte tehlike arz eder diye canı pahasına öldürmeye çalıştı ve savaşın devam etmesini istiyordu. Shanks'a dalamadı Luffy'nin kaçmasına da müsade etti.Bu yüzden bence Shanks'ı almasına imkan yok . Hatta Shanks buna dalmasın diye dua falan etmiştir içinden.

Tamam tüm tümenlerle dövüşmedi ama tüm tümen komutanları bu adamın önüne Luffy'i korumak için dizilmediler mı? Marco bizzat kendisi izin verirsek lanet olsun lan bize demedi mi? Hemde az önce Beyazsakalın bütün hiddetiyle vurduğu Akainuya karşı. Ne oldu? Engelleyemediler. Çocuk bir tane adamın kendi bedenini siper etmesiyle yaşıyor, ki Shanks gelmeseydi ölürdü. Bir de e kimse ölmedi denmiyor mu o da ayrı bir laf. Bu laf kendisi önemli hiç kimseye ölümcül yara bile verememiş ama her nasılsa onun iki amirale eşit olduğunu iddia ettiği adamın fanından geliyor, ironiye gel. Marineford'u mu kale alıyorsunuz deyip kendi lehine olunca osuruktan cin çıkarmak da kendi başına ayrı bir çelişki. Peki öyle olsun bakalım, ne diyelim.

Kimse güçsüz demiyor ancak Wb orda sadece akainuyla kapışmadı . Denizcilerden darbeler aldı. Kendi adamı tarafından yaralandı. Adam 70 küsür yaşında ona rağmen bir devi tutup fırlatabiliyor. Sadece üflemesiyle akainu nun meteorunu söndürdü.
Adamın kafasınin yarısı yokoldu.göğsüne sayısız delik açıldı.Ace i öldüren darbenin kat ve kat fazlası bizzat içine girdi içi yandı ona rağmen ayağa kalkdı. Adam ölürken bile ayaktaydı.Oysa akainu 2 vuruş yedi nereye kaybolduğu belli değil.Shank geldi laf bile edemedi shanks a.Bakın 1 yonkou gördük savaşan oda zirve dönemi değil ve doğru düzgün değildi.Handikap kaynıyordu.
Daha diger yonkouların gücünü görmeden akainu neye alır.Okdr kolay olaysaydı . Filo amirali koltuğunda oturmaz Yonkoulara saldırırdı. Demekki gücü yetmiyor bariz şekilde.Alsa alsa Teach ı alır oda belki.
Ben alır demiyorum yonkou yener yenilir belli olmaz sadece

Tamam tüm tümenlerle dövüşmedi ama tüm tümen komutanları bu adamın önüne Luffy'i korumak için dizilmediler mı? Marco bizzat kendisi izin verirsek lanet olsun lan bize demedi mi? Hemde az önce Beyazsakalın bütün hiddetiyle vurduğu Akainuya karşı. Ne oldu? Engelleyemediler. Çocuk bir tane adamın kendi bedenini siper etmesiyle yaşıyor, ki Shanks gelmeseydi ölürdü. Bir de e kimse ölmedi denmiyor mu o da ayrı bir laf. Bu laf kendisi önemli hiç kimseye ölümcül yara bile verememiş ama her nasılsa onun iki amirale eşit olduğunu iddia ettiği adamın fanından geliyor, ironiye gel. Marineford'u mu kale alıyorsunuz deyip kendi lehine olunca osuruktan cin çıkarmak da kendi başına ayrı bir çelişki. Peki öyle olsun bakalım, ne diyelim.
Inanılmaz mükemmel bir yorum. Her şey ile katılıyorum.

Akainu'nun Shanks'tan sonra paneli yokmuş o zaman,o halde nerde korkuyor shanks'tan ? Kanıt hala yok.
Bb nasıl kaçıyor akainudan bu bir kanıttır mesela ama bazı arkadaşlar Wbden kaçmayan Akainunun Shankstan tırstıgını savunuyor hiçbir delil yokken bu arkadaşlara laf anlatamazsın boşver :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık