Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] S1B3: Ölüden Sır Çıkmaz

Bölümü Beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 5 45.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 4 36.4%
  • Olmamış

Kullanılan: 2 18.2%

• Kullanılan toplam oy
    11
Daha bölümü izleyemedim de madem kayayı sarışın yapacaktınız sarışın oyuncu seçsenize yahu sizi tutan mı var.
Henüz bölümü bitiremedim ama Kaya olmuş yine de. İyi kalpli ve hasta Kaya olmuş.

Diğer karakterlerin görünümüne gelince, karakterlerin tasarımına bu kadar uymak zorunda değiller. Uymaya çalışınca fantastik bir çocuk dizisi görünümü oluyor bir de makyajlar kötüyse daha kötü gözükür. Bu dizide de bazı yerlerde bu problem var.

Bu yüzden okuyucuların ya niye bunun saçı burnu elbisesi böyle dememesi lazım. Onların da daha uygun sahne ve karakter tasarımına gitmesi lazım

3. bölüm bitti.

Şu dizide kötü olmasını beklediğim hemen her şey çok iyi olmuş. Bunlardan biri de Nami'nin oyunculuğuydu. Bu bölümde de hem hikayesine dair spoiler vermiyor hem de seriyi bilenlere oyunculuğuyla mesajı veriyor. Kaya ile olan diyaloğunda da bu vardı.

Garp ve Koby kısımları beni rahatsız etmiyor. Garp ve Koby'nin Luffy'leri nasıl yakaladığı, Koby'nin nasıl geliştiği vs. bir yandan anlatılıyor. Koby'nin oyunculuğu da iyi. Korkak ama hayali var zamanla cesaret gösterip korkaklığını bastırıyor. Garp'ın Koby'de bir şeyler gördüğünü bu yüzden onu eğittiğini anlatmaya çalışmışlar. Yine Koby ve Helmeppo arasındaki ilişkiyi de farklı şekilde ele almışlar. Zamanla Helmeppo Coby'e biat edecek kanka olacaklar işte. Garp-Koby-Helmeppo tarafı fazla detaylı bulunmuş olabilir o ayrı mesele ama Koby de ana karakterlerden biri olarak adı geçiyor bu sezon için.

Koby'nin gittikçe saçının boyası gidiyor. Saçı Pembeden sarışına döndü buna pek dikkat etmemişler bu anlamda devamlılıkta sıkıntı var : ))

Son düzenleme:
Kuro seçimi iyi olmuş . Tekniğinin hızını iyi yansıtmışlar . Ussop iyi seçim ama adam çok itici , zaten Ussoptan nefret ettiğim için yadırgamadım .

Bu bölüm sıkıcı geçti . Gemi muhabbeti evin içindeki gereksiz gezi vb sahneler . Ussopun sahnesi felan sardım geçtim .

4/10 puan bu bölüme .

Arlong Buggy sahnesi güzel olmuş. Bu tarz eklemeler iyi şeyler .

Kaya'nın yerinde Gandalf görsem anca bu kadar şaşırırdım işte. Hiç mi daha genç biri yoktu...

ilk 2 bölüme kıyasla çok kötü bölüm olmuş. Garpı hiç beğenmedim. Usopp hiç tanımadığı insanları getirip malikanede fink atıyorlar. Usopp daha yalan söylemeden ilk yalanında çok yalancı diyorlar :) Nami kaya muhabbeti çok yapmacık. Zoronunda usoppunda hikayelerindeki değişikliler hoşuma gitmedi

Şurup köyünü güzel yansıtmışlar. Sadece mangadan takip eden biri Şurup Köyü'nün Yozgat'ın denize kenarı olan bir köyü olarak hayal ediyordu ama dizi köyün gelişmişliğini yansıtabilmiş. Ve ben de Kaya'yı beğenmedim. Hadi yeşil mavi kırmızı saçlı karakterlerde falan yapın ne yapıyorsanız ama düz sarışın olan bir karakteri için düz sarışın bir kız koyun geçin. Böyle Kaya mı olur, Kibariye olmuş bu.

Şurup köyünü güzel yansıtmışlar. Sadece mangadan takip eden biri Şurup Köyü'nün Yozgat'ın denize kenarı olan bir köyü olarak hayal ediyordu ama dizi köyün gelişmişliğini yansıtabilmiş. Ve ben de Kaya'yı beğenmedim. Hadi yeşil mavi kırmızı saçlı karakterlerde falan yapın ne yapıyorsanız ama düz sarışın olan bir karakteri için düz sarışın bir kız koyun geçin. Böyle Kaya mı olur, Kibariye olmuş bu.
İlk gördüğümde ben de öyle dedim. Ama izledikten sonra iyi seçim diye düşündüm. Tam olarak "hasta, dokunsan ölecek, ponçik ruhlu Kaya" olmuş.

İlk gördüğümde ben de öyle dedim. Ama izledikten sonra iyi seçim diye düşündüm. Tam olarak "hasta, dokunsan ölecek, ponçik ruhlu Kaya" olmuş.
Kırılganlığı iyi olmuş ama yine de saçını boyamasalar iyiymiş, siyah saçlı olsa ne olacak, varsın olsun. Böylesi sırıtıyor, odaklanamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık