Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Potansiyelini En Çok Harcamış Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    91
Enel o kibirle hiç bir yere gelemezdi.

Grand line'da kendine bir yer edinip,zavallı haki bilmeyenleri ezerdi.

Buggy'nin elinde çok fırsat vardı,kendini bitirdi.O meyve bayağı efektif olabilirdi başka birinde.

Gerçi Buggy'nin de aklı fikri hazinede güçlenmek gibi bir isteği yok galiba.

Üye silindi 1004

Dof da olmalı. Potansiyeliyle zorluğun üstüne gitmek yerine bi bacağını Kaido'ya öbür bacağını Hükumete vermiş İbiza'da keyif yapıyor....

Buggy'nin potansiyelinin harcamasının imkanı yok. Adam Mihawk'ın antivirüsü, şansın vücud bulmuş hâli, şuanki ordusuyla Marinfordda tam güç WB'yle Denizcilere dalacak olsa savaşın seyri değişirdi. Son savaşta da savaşın gidişatını belirleyecek destek bu adamdan gelecek. O yüzden Buggy bu anketin bugudur.

Oda sensei
Önce mükemmel bir manga tasarlayıp sonra sakız gibi uzatarak insanları bezdirir hale getirdi
Cidden takip etmek külfet geliyor artık
Ama yine de takip ediyorum haftalık ama en son ne zaman bölüm okurken heyecanlandım hatırlamıyorum

Bence Enel kendi çapında güçlüydü. Adam kendinden daha güçlü kimse ile dövüşmemişti belki kendinden daha güçlü olan kişilerle dövüşme şansı olsaydı daha iyi olabilirdi. Fiziksel güç geliştirir belki de haki öğrenirdi.
Ama ben yine de Ace dedim yani o kadar Roger'ın oğlu haki zaten üstüne meyvesi de tamam çok şey değildi ama kötü de değildi. Ace o kadar erken ölmeseydi daha birçok şey görebilirdik.

Şimdi düşündüm de... Buggy, Roger'ın kendine miço olarak aldığı çocuktu. Diğeri de Shanks zaten. Bu bile bir potansiyel göstergesi olsa gerek. Harbi potansiyelini çatır çatır harcamış Buggy

Maymun ve şarap tutkusu bulunan Mihawk. Reis KK olmak isteseydi ortalıkta Yonko kalmazdı, seri çoktan biterdi. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık