Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Portgas D. Ace'in İntikamı

Ace'in İntikamı Meselesi?

• Kullanılan toplam oy
    166
Serinin en reis adamlarından. Ölmesi kötü olur ama olacak malesef. Dragon falan olsa güzel olur.

Sabo intikam için kin gütmüyor. Luffy'nin de aynı şekilde intikam arayışında olacağını zannetmiyorum. Akainu ve BB Luffy'den dayak yiyecek ama, orası bence net :)

Luffy kin peşinde bir adam değil. Kardeşini kurtarmaya çalıştı olmadı.
Korsanlar kralı olma yoluna devam.
Sabo intikam peşinde olsa devrim ordusunu bırakır Akainu'nun peşine düşerdi. Bir kardeşini kaybetti, diğerini kaybetmeye niyeti yok. İntikam alma niyetinde değil yani.

Oda bir şekilde Akainu'yu öldürebilir. Bunu Sabo'ya ya da Luffy'ye yaptırabilir. Ama intikam niyetiyle karşılarına çıktıkları için değil, hikayenin gidişatından karşı karşıya geldikleri için öyle olur.
Yani Oda intikamı kendisi alır. Ace'in kardeşleri de mizansenin parçaları olurlar.

Luffy sevdiklerine zarar geldiğinde gayet gözü dönebiliyor, bkz Arlong Park. Yani Akainu'yu öldürmez zaten, ama dövüşmeyeceğinin garantisi net olarak yok.

Akainu'yu Sabo indirir ama Luffy de onu mutlaka görür. Bu da muhtemelen awrinin sonlarında olur. O zaman Luffy Kk-yonko olmuş olacağından bir tane koyar Akainu ben yaşlı wb'yi özledim, bana Aokoiji ile Coby'yi getirin der.

Reis mezardan kalkar 2 yıl eğitim alır kendi intikamını kendi alır ama ha bu şebelek Luffy’e bırakmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık