Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

'Eski Beyazbıyık Korsanları' forumunda Smoker tarafından 15 Ağu 2009 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Harcanacak karakter değildi. Büyük adamdı.

58.0%
  2. Bu kafayla çok yaşamazdı zaten. Ölmesi iyi oldu.

42.0%
  1. kekomancer (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,804
    Üyelik Tarihi18 Ağu 2016
    Kurduğun senaryo sıkıntılı. Karakterden aşırı uzak bir durum. O yüzden pek çıkış yolu yok gibi.

2. 01746 Ro shi nan te D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE

01746 Ro shi nan te (D̶E̶A̶T̶H̶ ALİVE)
    Mesaj Sayısı 7,088
    Üyelik Tarihi23 Mar 2019
    Evet farkındayım.
    Ama sürekli "Niye ses etmedi?" diye karşı çıkınca insan bir de karşı çıksa ne olurdu acaba diye sorgularken de buluyor kendini.
    O yüzden dedim ya zaten "O en farazisiydi" diye.

3. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 4,140
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Orada o herifi yenince güçleneceğinin farkına vardı. Lakin seni Luffy'nin BM tarafına katılacağını düşündüren nedir ona da anlam veremiyorum. KK tanımını Denizlerdeki en özgür kişi olarak yapan adamın, birinin boyundurluğu altına gireceğinin ihtimalini verip buradan kurgu yaratmak doğru değil.

Pedro'nun ölümünü de boşa çıkarmadı en nihayetinde. Katayı orada kilitli bırakıp gidecek bir adam değil Luffy onu bir basamak olarak gördü eğer onu yenmeyi denemeyip onu geçmeseyedi tekrardan bu tarz bir adamla karşılaştığında yine Brulee'yi mi arayacaktı gözleri? Ya da öyle bir yardım mı almasını isterdin anlamadım? Kaçma işlerinde işleniş kötüydü okay ama Luffy'nin rakibini orada bırakıp Adios Amigo demesini beklemek hatta bunu düşünmek doğru değil.

4. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 3,127
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
    Bunu nereden çıkardın?
    En nihayetinde Germa ve Balıkadamların gelmesiyle anca kaçabildiler. Yoksa gene kaçamıyorlardı. Diğer plot armorları da saymayayım gene. Kaderin Luffy'nin tarafında olmasıyla kaçınca fedakarlığı boşa çıkarma olmuyor diyorsan ben de bu senin fikrin derim. Ben katılmam. Luffy adamı aynada bırakıp gidecek adam değilse Ace de o lafları yiyip de dönüp gidecek adam değildi denir.

5. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 4,140
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Şurada tayfaya katılsa demişsin de attığın sayfada bizim adamımız ol diyor Kata onu kastettin sandım, benim hatam :p

Diğer mesajına istinaden seride Luffy bunu durmadan yapıyor zaten. Tayfası zordayken dikine giden bir adam genelde rakibini de alabilecek kıvamdaysa dikine gitmeye devam ediyor. Mangaka bunu yansıtırken kurguyu çok iyi kuramıyor 2y aradan sonra bu zaten aşikar.

6. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 11,861
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Ne noob adamlarsınız ya :oleyo2:

Adam dövüşten kaçar eee tayfası için yaptı dersiniz. Adam tayfasının yanına gitmek yerine dövüşe kaçar bu sefer gene tayfası için yaptı dersiniz :hhh:

Neyse plot sağlam atmaya devam :good:

7. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
    Mesaj Sayısı 5,901
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    Mera Mera'yla uçmaktan aciz bir patates olması kalbinizi hiç kırmıyor mu? Sabo iki gün içerisinde Ace'den daha iyi bir meyve kullanıcısı oldu.

Yazık fanları da yaşasaydı kral olacaktı sanıyor. Luffy'nin bir ayak parmağı bile şu an Ace'den daha kraldır. Hani Luffy'nin tırnağı gelemeyecek bir adam.

Koskoca Korsanlar Kralı Monkey D. Luffy'nin yüzüne "Oyajiiiiii gral yapacağım" diyor. Sen kimsin? Kimsin sen? Donut.

8. RedTeroR Our Is The Fury

RedTeroR (Our Is The Fury)
    Mesaj Sayısı 11,861
    Üyelik Tarihi8 Ağu 2009
    Adamın 2 yıl korsanlık hayatı var seninkinin iki yıl korsanlığı askıya alıp eğitim almışlığı var fazla uçma istersen hahahahaha :hhh:

Dersler ağır geliyo biraz kafamı dinlicem :oleyo2:

9. Yubashiri-sama #VatanhainiOden

Yubashiri-sama (#VatanhainiOden)
    Mesaj Sayısı 5,901
    Üyelik Tarihi3 Eyl 2014
    2 yıllık korsanlık hayatı mı? Hahahaahahaha

- Gidem Grand Line içerisinde iki üç isimsiz tip tokatlayam.

- Boş beleş gariban adası alam.

- New World'e girip boş beleş isimsiz adam dövmeye devam edem.

- Yonkoulardan arta kalan boş beleş adaları ele geçirem.

- Wano'ya gidem. Gariban yetime söz verip kaçam...

- Hayatım boyunca dövüştüğüm tek gerçek isimli adam Jinbei olsun. Berabere kalam.

- Beyazsakal'ın çizmelerini öpem.

- "Kaptan Wano'daki çocuklara söz verdik?" Duymamazlıktan gelem.

- Marco'yla parti yapam...

- Gariban figüranları tokatlayıp babalığın filoya ekleyem.

- Savaş Lordlarının çeyrek attığı deve Wano'da öğrendiğim şapkadan yapam.

- Aaaaa Wano halkına söz vermiştim ben... Vermemiş gibi davranam. :oleyo2:

- Kardeşlerimle ve babamla parti yapamam.

VAYYYY vayyy iki yıllık korsanlığa gel. Piknik gibi yemin ediyorum. :hhh:

10. Alpamis Monkey D. Luffy

Alpamis (Monkey D. Luffy)
    Mesaj Sayısı 17,977
    Üyelik Tarihi8 Eki 2014
    Yaşasaydı Luffy'nin adamı olurdu.:D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık