Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Portgas D. Ace †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 248 69.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 109 30.5%

• Kullanılan toplam oy
    357
Yaptı bir hata. Biz bu hali ile de seviyoruz.

Hayata ölmek için başlayanlardan. Ölürken nasıl mutluydu, gülerek öldü adam.
Babası da, diğer D’ler de öyle öldü. Kardeşi de ölecek.

Mf'de kelepçe çözüldükten sonra çok klas bi hareket yaptı ama Akainu'yu zorlamamalıydı. Severdim kendisini.
Reis haftalarca aç susuz kalmasına rağmen çok iyi dövüştü MF’de.

Ace, Kizaru ya da Aokiji karşısında o duruma düşmeyebilirdi.

Akainu çok güçlü ve dehşet bir yıkım gücüne sahip. Muhtemelen WB dışındaki herkes Akainu’ya kaybederdi orada.

Ace bana göre babasını reddedip WB’yi baba sayması falan , ne bileyim hep ters gelmiştir. Baban seni dövdü sokağa mı attı eşşoleşşek. Babana söv say, sonra da onun gibi olmaya çalış hem de babanın en büyük rakibinin ekibine katıl ve ona baba de. Ne lan bu?

Babadan ziyade anneye çekmiş belli.

Tripli.

Not: bi de kalkıp Garp’ı adamdan sayma, hürmet etme. Bu herif olmasa daha Doğar doğmaz ölmüştün.

Ace bana göre babasını reddedip WB’yi baba sayması falan , ne bileyim hep ters gelmiştir. Baban seni dövdü sokağa mı attı eşşoleşşek. Babana söv say, sonra da onun gibi olmaya çalış hem de babanın en büyük rakibinin ekibine katıl ve ona baba de. Ne lan bu?
Babası gibi olmaya çalışmıyordu ki.

Babası yüzünden milyonlarca insan öldü. İnsanlar babasının bir şeytan olduğunu, ve doğal olarak çocuğununda bir şeytan olabileceğini düşünüyordu.

Ek olarak baba sevgisinden mahrum büyüdü. Bu yüzden WB’yi babası olarak gördü hep.

Babası gibi olmaya çalışmıyordu ki.

Babası yüzünden milyonlarca insan öldü. İnsanlar babasının bir şeytan olduğunu, ve doğal olarak çocuğununda bir şeytan olabileceğini düşünüyordu.
Babası bir korsandı ve o da bir korsan oldu. Mantıken gidip denizci olmalıydı ve babası gibi korsan olan insanları avlamalıydı.

Babası bir korsandı ve o da bir korsan oldu. Mantıken gidip denizci olmalıydı ve babası gibi korsan olan insanları avlamalıydı.
Babası gibi korsan oldu evet. Ama amacı KK olmak değildi. En güçlü olup, adını tüm Dünyaya duyurmaktı.

Ve sivil katliamlara da sebep olmadı.

Roger'ın abartırdığı kadar katliam yaptığını sanmıyorum millet Luffynin boyunu 5 metre sandığı gibi buda yalandır tabi bir kaç korsan tayfasını yok ettiği de vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık