Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Plan Nasıl Ortaya Çıktı?

Hain kim?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunu soruyor musun gerçekten. Cevap verme tenezzülü bile duymak istemiyorum. Sen neye inanmak istiyorsan ona inan.
Sen bilirsin, o kadar kişi yakalanıp içeri atılırken ihanet ithamı altında kalan kişi neden Bepo?

Law'da da sanki bir suçluluk psikolojisi var, hemen triplere girdi ve ittifakı bozma noktasına geldi.

Sen bilirsin, o kadar kişi yakalanıp içeri atılırken ihanet ithamı altında kalan kişi neden Bepo?

Law'da da sanki bir suçluluk psikolojisi var, hemen triplere girdi ve ittifakı bozma noktasına geldi.
O ithamı bulunduran Shinobu cadısı. Law'ın tribi değil güveni var. Senin bakış açın tabi değiştiremem. Dilediğin gibi bak olaya. Bir senin birde aiden'in Law konusunda olan düşüncelerinizi kaale almıyorum.

Suçluluk? Samuraylarla ittifak kurduğu için kesin suçlu hissediyor kendisini. Dedi ya böylelerine güvenemezsin. Evet, öylelerine güvenip kuyuya inemezsin. Mazallah yanlış bir harekette -yanlış harekete de gerek yok-, yanlış anlaşılma da hemencecik seni öldürüverirler.

Law'ın laflarına ağladı. Tam tersi durum hasır şapkalara karşı olsaydı Shinobu o laflarla kalmaz Luffy'den yumruğu yer, mezara koyardı herhalde.

Son düzenleme:
O ithamı bulunduran Shinobu cadısı. Law'ın tribi değil güveni var. Senin bakış açın tabi değiştiremem. Dilediğin gibi bak olaya. Bir senin birde aiden'in Law konusunda olan düşüncelerinizi kaale almıyorum.

Suçluluk? Samuraylarla ittifak kurduğu için kesin suçlu hissediyor kendisini. Dedi ya böylelerine güvenemezsin. Evet, öylelerine güvenip kuyuya inemezsin. Mazallah yanlış bir harekette yanlış harekete de gerek yok, yanlış anlaşılma da hemencecik seni öldürüverirler.
Şimdi de suçlu Shinobu oldu, kadın o an planın açığa çıkmasının şoku içerisindeydi, söyledikleri de gerçek bir savaş için gayet makul şeyler... Onu da geçtim beni asıl düşündüren yakalanan onca samuraya rağmen savunma modunda olanlar Law ve adamları, neden sadece Bepo ve Law?

Şimdi de suçlu Shinobu oldu, kadın o an planın açığa çıkmasının şoku içerisindeydi, söyledikleri de gerçek bir savaş için gayet makul şeyler... Onu da geçtim beni asıl düşündüren yakalanan onca samuraya rağmen savunma modunda olanlar Law ve adamları, neden sadece Bepo ve Law?
Shinobu başından beri suçluydu. Kim hak vermiş ona??
20 yıl oturup sen yardım mı bekledin.Üstelik korsanlardan. Law muhtaç değil, muhtaç duyulan. Law'ın canına minnet samurayları takmaz isterse çeker gider.

Bepoların asıl yakalanma sebepleri plan değil. Orayı kaçırdın sanırım. Law'ı kendilerine çekmek için bunu yaptılar.

Shinobu başından beri suçluydu. Kim hak vermiş ona??
20 yıl oturup sen yardım mı bekledin.Üstelik korsanlardan. Law muhtaç değil, muhtaç duyulan. Law'ın canına minnet samurayları takmaz isterse çeker gider.

Bepoların asıl yakalanma sebepleri plan değil. Orayı kaçırdın sanırım. Law'ı kendilerine çekmek için bunu yaptılar.
Wano halkının 20 yıldır yaşadığı çaresizliği anlatıyor onlarca bölümdür mangaka, nasıl bir psikoloji içerisinde olduklarını anlaman gerekiyor. Oden'in karısının sözleri nedeniyle 20 yıl boyunca da bahsedilen dokuz kını beklemişler... Korsanlar biraz piyangodan çıktı.

Bepo'lar sayesinde adamlar bir taşla iki kuş vurdu işte.

Wano halkının 20 yıldır yaşadığı çaresizliği anlatıyor onlarca bölümdür mangaka, nasıl bir psikoloji içerisinde olduklarını anlaman gerekiyor. Oden'in karısının sözleri nedeniyle 20 yıl boyunca da bahsedilen dokuz kını beklemişler... Korsanlar biraz piyangodan çıktı.

Bepo'lar sayesinde adamlar bir taşla iki kuş vurdu işte.
Piyangodan çıkan korsanlara inandılar da ittifak kurdular. İttifak kurarken güven duyman gerek. İttifağın en önemli kuralıdır. Güven. Sen ne kadar onları anlamaya çalışsan da bir kaptanın yüzüne onlar ölmeli demek çok mu doğru? Law'ın tarafından bakıp bir de onu anla. Bepolar, Law'ı karanlıktan çekip aydınlığa çıkaran yoldaşları. Tabi sen daha Law'ın geçmişinde ki derinliği benimsememişsin ki bunu anlamak isteyesin.

Ayrıca zeki dediğimiz Sanji ve Nami'de anlamalı. "En ufak -yanlış hareket demiyorum- yanlış anlama da bunlar bizi öldürmek isteyecek. Böyle ittifak olmaz, bir yere varamayız birbirimize güvenmemiz gerek. "

Ayrıca zeki dediğimiz Sanji ve Nami'de anlamalı. "En ufak -yanlış hareket demiyorum- yanlış anlama da bunlar bizi öldürmek isteyecek. Böyle ittifak olmaz, bir yere varamayız birbirimize güvenmemiz gerek. "
İttifak içinde işlerin ne kadar gerilebileceğini merak ediyorum ama aklıma Kinemon, Kanjuro ve Raizo'nun aptal suratları gelince ciddiye alamıyorum :D

Minkler olamaz. Jack geldiğinde raizoyu teslim ederlerdi bir şekilde. Adamlar kol bacak bıraktı raizoyu vermemek için.

Kinemon olamaz neden böyle bir çaba içine girsin. Üstelik momo, raizo ve boyacıyı öldürme fırsatı vardı. Kendisi de hain olsa 9 kın olayı iptal olacaktı. Momo zaten iptal. Wanoda bulunan birisi olmalı hain.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık