Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun evreni, çizgi roman evreninden farklı mı? Bütün Batman çizgi romanlarını okudum çünkü, bilmediğim bir Batman hikayesi yok.
Farklı bir evren ama bazı hikayeler aynı. Killing Joke burada da canon mesela. Oynadıkça görürsün. Justice League bu evrende hiç kurulmamış mesela.

Sonunda Karaman beyliği ile Rum'u kurdum.Mutantsın Osmanlı mutant.Başka da bir şey demiyorum.Adam hem polonya-litvanya hem Venedik hem de Karaman-Memlük ile savaşıp nasıl toprak kazanabilir yahu.Allahtan Avrupa din savaşına girdi de gücü azaldı yoksa tüm Avrupa silemezdik adamı.

Sonunda Karaman beyliği ile Rum'u kurdum.Mutantsın Osmanlı mutant.Başka da bir şey demiyorum.Adam hem polonya-litvanya hem Venedik hem de Karaman-Memlük ile savaşıp nasıl toprak kazanabilir yahu.Allahtan Avrupa din savaşına girdi de gücü azaldı yoksa tüm Avrupa silemezdik adamı.
Polonya Litvanya manpower bakımından sadece güçlü orduları zayıf Venedik ordusu güçlü ama küçük Memlük ise parasal açıdan iyi Osmanlı'da nerdeyse hepsi var

Warband Ottoman modu mu?
Eu4.
Polonya Litvanya manpower bakımından sadece güçlü orduları zayıf Venedik ordusu güçlü ama küçük Memlük ise parasal açıdan iyi Osmanlı'da nerdeyse hepsi var
Memlük dediğin ülke neredeyse Osmanlı ile kafa kafaya gidebilecek bir ülke.Venedik ordu açısından zayifligini paralı askerler ile rahatça gideriyor.Polonya ise Osmanlı ile neredeyse birebir vuruşacak bir ülke.Osmanlıyı kullanan insan olsa olur veririm bu duruma ama Ai bu şekilde kullanamaz Osmanlıyı.

Eu4.

Memlük dediğin ülke neredeyse Osmanlı ile kafa kafaya gidebilecek bir ülke.Venedik ordu açısından zayifligini paralı askerler ile rahatça gideriyor.Polonya ise Osmanlı ile neredeyse birebir vuruşacak bir ülke.Osmanlıyı kullanan insan olsa olur veririm bu duruma ama Ai bu şekilde kullanamaz Osmanlıyı.
Yok eu4 osmalı ai yada normal inanılmaz asla yenilmezdi eskiden artık ai bok gibi yoksa eskiden tüm kutsal Romayı deviriyordu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık